Interiors Poland opinie aranżacja wnętrze

0
1634

Perfekcyjne wykończenie wnętrz tylko z Interiors Poland

Wybór mieszkania, jego lokalizacji, rozmieszczenia pomieszczeń i w końcu wszystkich detali związanych z wykończeniem wnętrza, to nie lada wyzwanie. Nie każdy z nas posiada wystarczającą wiedzę i zmysł estetyczny, aby zająć się wszystkim samodzielnie, dlatego coraz częściej korzystamy z pomocy fachowców. Szukając odpowiedniej firmy, ważne są dla nas opinie innych klientów i to głównie decyduje o naszej decyzji.

Biorąc pod uwagę to właśnie kryterium, jedną z firm w Trójmieście jest Interiors Poland

Jest to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się kompleksowym wykańczaniem wnętrz, która w ciągu 2 lat zakończyła ponad 300 inwestycji budowlanych z ich projektami!

Bogate doświadczenie, współpraca z najlepszymi projektantami i wykonawcami, gwarantują najwyższą jakość usług w rozsądnej cenie.

Największym atutem Interiors Poland są oczywiście jej pracownicy – specjaliści z wielu branży -m.in.: nieruchomości, logistyki, budżetowania, aranżacji wnętrz.

Ich wsparcie obejmuje:

  • pomoc w wyborze mieszkania,
  • przygotowanie kosztorysu dla banku,
  • przygotowanie dokumentacji dla dewelopera,
  • przydzielenie projektanta,
  • zakup wszystkich potrzebnych produktów, transport i magazynowanie,
  • wykonanie prac wykończeniowych, nadzór nad pracą,
  • przygotowanie lokalu do zamieszkania.

Nic więc dziwnego, że firma w bardzo krótkim czasie zdobyła setki pozytywnych opinii klientów, którzy polecają ich i stają się żywą reklamą.

Interiors Poland opinie

Oto niektóre opinie osób, które skorzystały z usług Interiors Poland:

Zdecydowałam się na współpracę z Firmą Interiors Poland z powodu ciężkich doświadczeń, jakie zdobyłam podczas remontu domu. W Interiors Poland ujęła mnie atmosfera panująca między pracownikami jak również pracowników z klientami. To atmosfera iście rodzinna, dobrze się w firmie czułam prowadząc ustalenia i rozmowy. Współpracuję z utalentowaną o wysokiej kulturze osobistej architektką. Mamy już za sobą projekty aranżacyjne, uzgodnienia z deweloperem związane z przebudową ścian jak również instalacji wod-kan i elektrycznej. To wszystko odbyło się bez mojego udziału, musiałam tylko zaakceptować projekt! O to mi chodziło. Wybrałyśmy również materiały wykończeniowe wysokiej jakości i w dobrej cenie, ale najważniejsze dla mnie jest to, że nie będę musiała szukać fachowców, pilnować jakości prac, terminów a w razie reklamacji egzekwować naprawę usterek. Całe ryzyko bierze na siebie Interiors Poland dając mi gwarancje na wykonane roboty. Polecam wszystkim którzy się nie znają na budownictwie, nie mają czasu, nie znają trendów. ”.
Danusia

„Moje pierwsze spotkanie z Interiors Poland miało miejsce na targach mieszkaniowych w ubiegłym roku. Już po pierwszej rozmowie zorientowałam się, że jedynym trudnym krokiem w procesie zakupu i urządzenia mieszkania będzie jego wybór, gdyż dalsze działania będę realizowała z Interiors Poland. Interiors Poland to moim zdaniem przede wszystkim kompleksowość i profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Wieloosobowy rzetelny zespół oraz mnogość ekip wykonawczych dają mi uzasadnione przekonanie, że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Projekt jest już na ukończeniu, niedługo rozpoczynamy realizację 🙂 Na koniec potwierdzę swoją ocenę”.
Joanna

„Gorąco polecam Interiors Poland, Oprócz kreatywnych pomysłów aranżacyjnych spotkałam się z przemiła obsługa klienta i błyskawiczna reakcja na wszelkie moje zapytania i zmiany. Również elastyczność oferty, intensywny kontakt z klientem i profesjonalne doradztwo należą do silnych stron firmy. Byłam również pod wrażeniem terminów realizacji. Nic ująć, nic dodać -po prostu perfekt”.
Olga

„Polecam korzystanie z profesjonalnej firmy.
Różnorodna oferta. Obsługa profesjonalna. Fajnie, że doradzają i podpowiadają w rozwiązaniach. Mają doświadczenie. Jakość nie budzi zastrzeżeń. Czas realizacji zgodnie z zawartą umową. Pełen profesjonalizm a przy tym przystępne ceny. Pozdrawiam!”.
Łukasz

Interiors Poland oferta

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest to, że klienci Interiors Poland mają do wyboru kilka pakietów usług, w zależności od swoich potrzeb:

Pakiety Klasyczne

Classic Vienna cena od 779-1199 zł brutto/m2
Glamour Paris cena od 779-1199 zł brutto/m2
Elegant Monaco cena od 1199 zł brutto/m2

Pakiety Minimalistyczne

Scandinavian Oslo cena od 779-999 zł brutto/m2
Minimal Helsinki cena od 999-1199 zł brutto/m2
Westin London cena od 1199 zł brutto/m2

Pakiety Nowoczesne

Modern Barcelona cena od 779-999 zł brutto/m2
Industrial Berlin cena od 779-999 zł brutto/m2
New Age Tokio cena od 999-1199 zł brutto/m2

W ramach każdego z nich klienci mają zapewnione:

– pomoc w wyborze mieszkania oraz opcjonalnie kosztorys dla banku,
– przygotowanie dokumentacji dla dewelopera w obszarze zmian deweloperskich,
– odbiór mieszkania od dewelopera,
– doradztwo projektanta pracującego na wyłączność w ekipie projektowania,
– dokładna inwentaryzacja z pomiarami,
– wizualizacje projektowanych pomieszczeń w standardzie 3D,
– projekt wykonawczy zawierający komplet rysunków technicznych, listę zakupową wraz z ilościami produktów oraz rysunki wszystkich zabudów meblowych.

Interiors Poland oferta opinie

Pomysł ten również spotkał się z bardzo dobrymi opiniami klientów:

„Jestem „zagraniczna Polka”, która po latach wraca do kraju i chcąc urządzić mieszkanie musiałabym przyjeżdżać regularnie i wszystkiego dopilnować osobiście. Nie znam się na tym, nie mam tez żadnych kontaktów. Firma Interiors Poland rozwiązała ten problem: fachowa, pełna życzliwości ekipa zapewniła mi komfort przy realizacji moich planów. Dziękuję wszystkim pracownikom Interiors Poland za zaangażowanie i profesjonalna usługę”.
Monika

„(…)Wysoka jakość, bardzo fajny projekt i produkty. Wszystko przebiegło sprawnie i o to nam chodziło. Myślę, że warci polecenia. Mamy nadzieję do miłego zobaczenia – nie żegnamy się z firmą, będziemy na warsztatach. W naszej ocenie 10/10 :)”.
Małgorzata

„Chciałem podzielić się opinią o firmie. Polecam wszystkim. Oferty są bardzo elastyczne, w zależności od grubości portfela ( dla każdego). Obsługa bardzo profesjonalna. Pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i rozumienie potrzeb klienta. Ogromna pomoc w urządzaniu wymarzonego mieszkania. Praktyczność. Wysoka jakość usług. Czas realizacji usługi zgodnie z umową. Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim”.
Tadeusz

Skorzystanie z usług Interiors Poland jest bardzo proste. Wystarczy wybrać usługę i wynegocjować cenę, a resztą zajmują się pracownicy.
Osoby, które się wahają, oprócz komentarzy na stronie, mogą sprawdzić opinie na innych portalach w internecie- z pewnością ułatwi im to wybór.

Interiors Poland

Interiors Poland

Interiors Poland
Interiors Poland videoblog
Interiors Poland projekty i realizacje
Interiors Poland blog
Interiors Poland Wykończenia pod klucz B2B

Polecamy:

Market budowlany Gdańsk