Interiors Poland – Twój fachowy pomocnik w wykończeniu i aranżacji wnętrz

0
1370

Wykończenie nowego mieszkania, remont lokalu kupionego na rynku wtórnym – bez względu na rodzaj inwestycji, takie prace wymagają fachowego podejścia, kreatywności i doświadczenia. Jeśli chcemy mieć gwarancję, że efekt prac będzie zadowalający, a nasze mieszkanie oprócz walorów estetycznych, będzie również funkcjonalne, powinniśmy powierzyć je specjalistom.

Na rynku Trójmiejskim najlepszą i najbardziej rozpoznawalną firmą zajmującą się remontami i wykończeniem wnętrz pod klucz jest Interiors Poland.

Przez 2 lata działalności firma zrealizowała kilkaset inwestycji i zdobyła tyle samo zadowolonych klientów!

Interiors Poland opinie

W ramach ich oferty skorzystać można z pomocy w :

 • wyborze mieszkania,
 • przygotowaniu kosztorysu,
 • sporządzeniu dokumentacji dla dewelopera,
 • przygotowaniu projektu,
 • zakupie potrzebnych produktów,
 • ich transporcie i magazynowaniu,
 • wykonaniu wszystkich prac wykończeniowych,
 • nadzorze pracy,
 • finalnego przygotowania lokalu do zamieszkania.

Aby ułatwić klientom wybór, wszystkie usługi podzielone są na konkretne pakiety z jasno określonym zakresem cenowymInteriors Poland to ludzie z pasją, którzy swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystują również pomagając potrzebującym.

 

Interiors Poland Opinie

 

Ostatni rok to mnóstwo pracy, którą zespół podsumował w zabawny i bardzo obrazowy sposób:

 • udzieliliśmy tylu porad, że można by z tego napisać książkowy bestseller,
 • zużyliśmy tyle ołówków, ile pobliska uczelnia artystyczna w ciągu kilku semestrów,
 • położyliśmy tyle metrów kwadratowych paneli, ile wystarczyłoby do wyłożenia średniego miasteczka,
 • wyczarowaliśmy tyle uśmiechów, ilu nie powstydziłby się sam Święty Mikołaj,
 • zużyliśmy tyle litrów farby, że mogłoby jej wystarczyć na pomalowanie Księżyca,
 • wyremontowaliśmy tyle kuchni, że mogłyby one wykarmić całe Trójmiasto,
 • wypiliśmy tyle kaw, ile wypijają w największym biurowcu.

Interiors Poland to jedna z niewielu firm w Trójmieście, która może poszczycić się zarówno wiedzą i doświadczeniem, ale również świeżym, kreatywnym spojrzeniem młodych ludzi. Ich zapał, energia i pasja sprawiają, że nie ma dla nich zleceń niewykonalnych. Każdy projekt to nowe wyzwanie i gwarancja zadowolenia klientów.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i profilu fb firmy. Można tam zobaczyć dotychczasowe realizacje, poznać zespół pracowników, znaleźć ciekawe porady, wziąć udział w konkursach i zapoznać się ze szczegółową ofertą.

Interiors PolandDane kontaktowe:

Interiors Poland

Interiors Poland
Interiors Poland videoblog
Interiors Poland projekty i realizacje
Interiors Poland blog
Interiors Poland Wykończenia pod klucz B2B

Przeczytaj opinie:

„Interiors Poland to najlepsze rozwiązanie na wykończenie mieszkania, szczególnie polecam singlom i osobom, które dużo pracują i narzekają na brak czasu. Duże podziękowania za wykończenie mieszkania dla Teamu”. Agnieszka K. „Miałem przyjemność zlecić wykończenie mieszkania w tej firmie , otóż atmosfera i obsługa firmy na b.przyjemnym poziomie tzn. ekipa bardzo elastyczna i naprawdę można się w każdej kwestii dogadać . W ofercie mnogość rozwiązań i możliwości , tyle jeśli chodzi o obsługę firmy bezpośrednio bo akurat w moim przypadku co nie jest regułą były lekkie perturbacje z podwykonawcami co wpłynęło na termin realizacji . Aczkolwiek nie miało to wpływu na jakość wykończenia oraz wszelkie niedogodności zostały mi zrekompensowane . Reasumując Pani szefowa stara się pozytywnie w każdej sytuacji załatwić sprawę i naprawdę można się z nią dogadać , no i oczywiście polecam :)”. Arek „Zgodnie z ofertą – kompleksowa usługa wykończeń mieszkań ‚pod klucz’. Projekt, terminowość, wykonanie i dobór materiałów wykończeniowych bez zarzutu. W moim przypadku sprawa była o tyle złożona, że wykańczane mieszkanie znajduje się w Gdyni, ja zaś przebywam w zupełnie innej części kraju.”. Krzysztof „Jestem singlem narzekającym na wieczny brak czasu. Interiors Poland to idealne rozwiązanie w moim przypadku: profesjonalnie , szybko, bezproblemowo i w wysokim standardzie wykończyli mi mieszkanie pod klucz. Polecam wszystkim, którzy chcą spełnić marzenia o swoim „gniazdku” i nie napracować się przy tym”. Zbyszek „Polecam korzystanie z profesjonalnej firmy. Różnorodna oferta. Obsługa profesjonalna. Fajnie, że doradzają i podpowiadają w rozwiązaniach. Mają doświadczenie. Jakość nie budzi zastrzeżeń. Czas realizacji zgodnie z zawartą umową. Pełen profesjonalizm a przy tym przystępne ceny. Pozdrawiam!”. Łukasz

Polecamy:

Market budowlany Gdańsk