Mięta i Woda – wymarzone miejsce na wakacje na Kaszubach

0
211
apartamenty na Kaszubach Mięta i Woda 1
apartamenty na Kaszubach Mięta i Woda 1

Kameralna atmosfera, sielski klimat, cisza, piękne widoki – to wymarzone warunki na letni urlop. Jeśli dodatkowo znajdziemy nocleg z wygodnymi pokojami, smacznym jedzeniem i miłą obsługą – nasze wakacje na pewno będą udane.

Pensjonat Wdzydze Mięta i Woda Pensjonat na Kaszubach Wdzydze ośrodek wypoczynkowy Mięta i Woda Pensjonat na Kaszubach Mięta i Woda (4)

Osoby, które szukają takiego miejsca i chcą odpocząć od miejskiego hałasu w pięknych okolicznościach przyrody, zachęcamy do odwiedzenia Gościńca Mięta i Woda na Kaszubach – dokładnie we Wdzydzach Tucholskich.

Pensjonat na Kaszubach Mięta i Woda (3) osrodek wypoczynkowy na Kaszubach Mięta i Woda osrodek wypoczynkowy na Kaszubach Mięta i Woda (2)

Mięta i Woda to obiekt, który idealnie łączy w sobie nowoczesność i tradycję regionu, urzekając swoją wyjątkowością od pierwszego wejrzenia.

W ofercie Gościńca znajduje się 12 komfortowych pokoi:

Pokój Kosmaty dwuosobowy pokój z łożem małżeńskim dający możliwość dostawienia jednego łóżka i łóżeczka dla dziecka, powierzchnia  to17 m2. W środku łazienka z toaletą i prysznicem,

Pokój Polny pokój przeznaczony jest dla dwóch osób z dwoma osobnymi łóżkami, z możliwością dostawienia pojedynczego łóżka lub łóżeczka dziecięcego. Jego powierzchnia to  17 m2 – łazienka z toaletą i prysznicem obok pokoju,

Pokój Kędzierzawy pokój dla trzech osób z trzema pojedynczymi łózkami i z możliwością dostawienia pojedynczego łóżka lub łóżeczka dziecięcego. Powierzchnia 20 m2- łazienka z toaletą i prysznicem wewnątrz, piękny widok na pola i lasy,

Pokój Zadomowiony pokój dla trzech osób z dwoma pojedynczymi łóżkami i z możliwością dostawienia łóżka dziecięcego lub jednoosobowej dostawki. Powierzchnia 28 m2, łazienka z toaletą i prysznicem w pokoju, a  z okna widok na ogród i kort tenisowy,

Pokój  Nadwodny dwuosobowy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i z możliwością dostawienia pojedynczego łóżka lub łóżeczka dziecięcego. Idealny dla pary przyjaciół lub rodziców z małym dzieckiem. Powierzchnia 20 m2, taras, łazienka z toaletą i prysznicem w środku, oraz widok na oczko wodne,

Pokój  Kłosowy pokój trzyosobowy z łożem małżeńskim, pojedynczym łóżkiem i z możliwością dostawienia łóżeczka dziecięcego o  powierzchni 20 m2. Dodatkowo taras, łazienka z toaletą i prysznicem oraz widok na ogród i kort tenisowy,

Pokój  Pieprzowy pokój dwuosobowy z łożem małżeńskim, z możliwością dostawienia łóżka dziecięcego. Idealny na romantyczny wypad we dwoje. Powierzchnia 16 m2- łazienka z toaletą i prysznicem wewnątrz pokoju,

Pokój Cytrynowy pokój dla 4 osób – z łożem małżeńskim, pojedynczym łóżkiem i łóżeczkiem dziecięcym. O dyspozycji gości taras oraz łazienka z toaleta i prysznicem. Powierzchnia pokoju 20 m2,

Pokój Truskawkowy pokój dla 3 osób z łożem małżeńskim i łóżeczkiem dla dziecka. Do dyspozycji łazienka z toaleta i prysznicem.

Pokój Grejpfrutowy pokój trzyosobowy z trzema pojedynczymi łózkami, z możliwością dostawienia pojedynczego łóżka lub łóżeczka dziecięcego. Powierzchnia 22 m2, łazienka z toaletą i prysznicem,

Pokój Okrągłolistny pokój dla trzech osób z trzema pojedynczymi łóżkami, z możliwością dostawienia pojedynczego łóżka i łóżeczka dziecięcego. Powierzchnia 22 m2, widok na podwórze Gościńca.

Pokój  Długolistny pokój dla czterech osób z czterema pojedynczymi łóżkami, z możliwością dostawienia dwóch pojedynczych łóżek i łóżeczka dziecięcego. Jego powierzchnia  to 30 m2. Do dyspozycji gości łazienka z toaletą i prysznicem oraz taras.

Do dyspozycji odwiedzających jest również Miętowy Domek – położony z boku budynku Gościńca, niedaleko wiaty grillowej. Domek przeznaczony dla 6 osób z możliwością rozłożenia kanapy dla dwóch osób i dostawienia pojedynczego łóżka oraz łóżeczka dziecięcego. Jego powierzchnia to 60 m2. Wewnątrz znajduje się łazienka z toaletą i prysznicem.

Mięta i Woda pensjonat kaszuby apartamenty pokoje pensjonat Wdzydze Mięta i Woda (4) apartamenty pokoje pensjonat Wdzydze Mięta i Woda (3)

Wszystkie pokoje oraz domek są  nowocześnie  wyposażone i dostępne również zimą. Znajduje się w nich wszystko co może przydać się gościom, m.in.: telewizor, niezbędne meble, kocyki. Każdy ma również swoje przydzielone miejsce parkingowe.

apartamenty pokoje pensjonat Wdzydze Mięta i Woda (2) apartamenty pokoje pensjonat Wdzydze Mięta i Woda (1) apartamenty pokoje pensjonat na Kaszubach Mięta i Woda (2)

Mięta i Woda to Gościniec, który oczaruje każdego – pachnący miętą ogród, jezioro, lasy, pola, plac zabaw dla dzieci i dopełniająca wszystkiego regionalna kuchnia, sprawiają, że każdy chce tu wracać.

pokoje na kaszubach Mięta i Woda (1) osrodek wypoczynkowy Wdzydze Mięta i Woda (3) osrodek wypoczynkowy Wdzydze Mięta i Woda (2)

Oprócz pobytów wakacyjnych, obiekt dostępny jest na szkolenia, konferencje, wesela, rodzinne przyjęcia, Sylwestra itp.

Osoby, które chciałyby zapoznać się ze szczegółową ofertą tego niezwykłego miejsca, zachęcamy do kontaktu:

Wdzydze Tucholskie 40
E-mail: kontakt@mietaiwoda.pl
Tel.:  +48 533 283 573

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here