Modne i funkcjonalne dodatki na wiosnę – sznurówki bez wiązania

0
1915
Sznurówki Fitness Hickies

Wiosna to czas kiedy wielu z nas odświeża swoją garderobę. Obecnie jako coraz bardziej świadomi konsumenci, stawiamy nie tylko na produkty atrakcyjne wizualnie, ale również takie, które zapewnią nam wygodę i komfort użytkowania.

Takie kryteria są szczególnie ważne podczas kupowania butów, ale jak się okazuje – również akcesoriów obuwniczych – np. sznurówek. Osoby, które dużo chodzą, czy biegają, dobrze wiedzą jak wielką rolę odgrywają sznurowadła. Nic tak nie denerwuje jak rozwiązujące się wciąż buty albo zbyt duży ucisk na grzbiecie stopy, który doprowadza do bólu i otarć.

Sznurówki Fitness Hickies elastyczne sznurowadła
Sylikonowe sznurowadła Hickies

Wydawać by się mogło, że w temacie sznurówek, nikt nic nowego już nie wymyśli, a jednak! Obecnie prawdziwym hitem są sznurowadła silikonowe, których nie trzeba wiązać. Wystarczy raz „zamontować” je w bucie i już nigdy nie będziemy musieli ich ponownie zakładać, rozpinać czy poprawiać.

Sznurówki silikonowe to mnóstwo korzyści z ich użytkowania. Wśród najważniejszych wymienić można:

  • Brak konieczności wiązania i poprawiania,
  • Prosty sposób zakładania,
  • Brak ucisku, bólu i otarć na grzbiecie stopy,
  • Elastyczność i dostosowanie do kształtu stopy w ruchu,
  • Ciekawy design,
  • Szeroki wybór kolorów,
  • Specjalne modele dla dzieci.

Sznurowadła silikonowe pasują nie tylko do butów sportowych. Na rynku znajdziemy np. model z kryształkami Swarovskiego, który ozdobi obuwie bardziej wyjściowe.

Sznurowadła elastyczne Hickies

Jak widać, tego rodzaju akcesoria to nie tylko modny, oryginalny wygląd, ale również wygoda i funkcjonalność. Sznurowadła tego rodzaju sprawdzą się u osób w każdym wieku – wśród dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie wiązać butów, u osób lubiących aktywnie spędzać czas, a także wśród seniorów, którzy nie chcą się zbyt często schylać i poprawiać rozwiązanych sznurowadeł.

Jeśli szukacie ciekawych i naprawdę praktycznych dodatków na wiosnę, silikonowe sznurówki mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Sznurówki sylikonowe Hickies
Elastyczne sznurówki bez wiązania Hickies

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here