My Fitness Place – nowoczesne siłownie i kluby fitness

1
895
SILOWNIA I KLUB FITNESS MY FITNESS PLACE
SILOWNIA I KLUB FITNESS MY FITNESS PLACE

Szukając odpowiedniej siłowni zależy nam głównie na miejscu, w którym możemy liczyć na wsparcie profesjonalnej kadry trenerów i instruktorów. Ważny jest również sprzęt – powinien być nowoczesny i bezpieczny oraz lokalizacja – tak abyśmy mieli możliwość wygodnej komunikacji. Wszystkie te elementy składają się na ostateczną satysfakcję z treningu i chęć regularnych ćwiczeń.

MY FITNESS PLACE SIŁOWNIE I KLUBY FITNESS

Miejscem, które spełnia powyższe wymagania jest sieć siłowni i klubów fitness pod szyldem My Fitness Place.

siłownia i klub fitness My fitness placePlacówki znajdują się w wielu miastach w Polsce – w Krakowie, Sosnowcu, Bielsku Białej, Gliwicach, Zabrzu, Skawinie i Opolu, może niedługo ta sieć obejmie też Trójmiasto.

Co je wyróżnia?

Maksimum radości i satysfakcji z treningów – możemy tu liczyć na nowe, unikalne programy ćwiczeń, które sprawiają, że oprócz tego, że są one skuteczne i wymagające, dostarczają nam przy tym dużo zabawy,

Doświadczona kadra – trenerzy My Fitness Place to specjaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem w swoim „fachu”. Oprócz indywidualnego podejścia do klientów, dbają o dobrą atmosferę podczas treningów,

Szeroki wybór zajęć – zróżnicowana oferta sprawia, że każdy- bez względu na poziom swojej sprawności fizycznej- może do nich dołączyć w dowolnym momencie. Do wyboru m.in.: zajęcia taneczne, prozdrowotne, siłowe.

Klienci mogą skorzystać tu z wielu stref ćwiczeń – basenu, maszyn do rozgrzewki obwodowej – warm-up i cool down, strefy cross&fit, strefy core, strefy funkcjonalnej, strefy wolnych ciężarów, maszyn izotonicznych, maszyn półwolnych, strefy stretchingu, strefy fitness oraz cardio. Ponadto w obiektach znajdują się: jacuzzi, sauna, strefa sztuk walki i strefa ELEIKO – wyposażona w sprzęt olimpijski!

Siłownie My Fitness Place to idealne placówki zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych „zawodników”. Ta nowoczesna sieć klubów fitness od początku swojego istnienia działa bardzo prężnie, tak aby każdy mógł skorzystać ze skutecznych treningów w przyjemnej przestrzeni i atmosferze.

Dobra wiadomość jest taka, że punktów na mapie z biegiem czasu będzie przybywać, tak aby coraz więcej osób miało dostęp do wysokiej jakości treningów.

Jeżeli wyjeżdżacie na południe Polski zachęcamy do odwiedzenia placówki lub zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej.

Siłownie i Kluby Fitness – My Fitness Place

Siłownia Bielsko-Biała Klub Fitness

Siłownia Gliwice Klub Fitness

Siłownia Opole Klub Fitness

Siłownia Skawina Klub Fitness

Siłownia Sosnowiec Klub Fitness

Siłownia Zabrze Klub Fitness

Siłownia Kraków Klub Fitness Dot Office

Siłownia Kraków Klub Fitness Park na Lotnisku

Siłownia Kraków Klub Fitness Na Stoku 53

Siłownia Kraków Klub Fitness Pawia 5

Siłownia Kraków Basen klub fitness Bonarka

Basen Kraków Siłownia i Klub Fitness

Siłownia Kraków Klub Fitness Szlak 67

Siłownia Kraków Klub Fitness Angel City

Siłownia Kraków Klub Fitness Zakopiańska 62

Zobacz również:

trener personalny kraków

basen kraków

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here