rss
 
0

Nie chcesz wdychać skażonego powietrza? Zainwestuj w dobrą maskę antysmogową!

Zanieczyszczenie powietrza i smog w dużych miastach to ostatnio często poruszany temat. Wielu z nas wie już, że to nie tylko bezpodstawna paplanina, ponieważ coraz częściej zmagamy się z różnego rodzaju alergiami, dusznościami, kaszlem i astmą, a specjaliści od chorób płuc mają pełne ręce roboty.

Maska antysmogowa RESPRO

Maska antysmogowa przeciwpylowa respro

Co zrobić kiedy codziennie wieczorem biegamy, jeździmy do pracy na rowerze lub po prostu poruszamy się w strefie smogu i zanieczyszczeń? Można się oczywiście wyprowadzić, ale jest to rozwiązanie niezbyt komfortowe…Poza tym miejsc z czystym powietrzem jest coraz mniej.

Maski antysmogowe do biegania przeciwpylowe respro (3)

Lepszym sposobem na ochronę własnych płuc, a co za tym idzie zdrowia, jest zainwestowanie w specjalną maskę antysmogową. Ważne jest jednak aby spełniała ona nasze oczekiwania i rzeczywiście chroniła nas przed skażonym powietrzem. Warto więc kupować takie akcesoria u sprawdzonego sprzedawcy. Trzeba wiedzieć, że np. często stosowane, zwykłe, białe maski używane np. do malowania – nie chronią w żaden sposób.

RESPRO Maski antysmogowe

maska antysmogowa respro

Jedną z firm, oferujących skuteczne produkty wysokiej jakości jest Respro. W ich ofercie znajdziemy skuteczne maski przeciwsmogowe, maski dla alergików, maski przeciwpyłowe, maski na rower, maski do biegania i wiele innych.

Maski antysmogowe na rower

maski antysmogowe na rower przeciwsmogowe respro (4)

Maski antysmogowe Respro zostały wynalezione w Wielkiej Brytanii już w 1993 roku i są tam produkowane do dziś. Coraz większe skażenie powietrza sprawia, że cieszą się ona coraz większą popularnością – kupowane są przez alergików, osoby zmagające się z astmą, sportowców, osoby pracujące w szkodliwych warunkach.

Maski antysmogowe dla alergików

maski antysmogowe dla alergikow respro (3)

Maski Respro wyróżniają się na tle innych bardzo wysoką jakością wykonania, a także dbałością o stronę estetyczną i bezpieczeństwo użytkowania. Wykorzystane do ich produkcji materiały gwarantują maksymalną skuteczność, dlatego są tak często wybierane.

Maski antysmogowe do biegania

Maski antysmogowe do biegania przeciwpylowe respro (5)

Dzięki sukcesowi marki Respro to obecnie cała kolekcja produktów, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy wybierać spośród masek do użytku codziennego oraz masek sportowych.

Oferowane modele to:

  • City,
  • Techno,
  • Spoststa,
  • Ultralight,
  • Allergy,
  • Nitesight,
  • Cinqro
  • Bandit Scarf.

Maska antysmogowa do biegania Cinqro Black Respro

Maska antysmogowa Cinqro Black Respro

Maska antysmogowa na rower Respro Techno Black

Maska antysmogowa Respro Techno Black

Maska antysmogowa dla alergików Respro Allergy Mask

Maska antysmogowa dla alergikow Respro Allergy Mask Blue

Co prawda na rynku pojawia się mnóstwo zamienników, które obiecują równie wysoką jakość, ale nie jest to prawdą, ponieważ rozwiązania Respro są opatentowane i dostępne tylko dla tej linii produktów. Warto więc wybierać oryginalne maski, a nie szukać oszczędności,- zwłaszcza jeśli chodzi o z drowie.

maski antysmogowe dla alergikow respro (2)

Maski antysmogowe Respro spełniają najważniejsze wymagania – są szczelne i mają skuteczny materiał filtracyjny właściwy dla danego środowiska – inny do miast i inny w rejony wiejskie. Każdy kto potrzebuje ochrony antysmogowej, ochrony przed skażonym powietrzem, lub szkodliwymi substancjami np. w pracy, powinien zainwestować w swoje zdrowie.

maski antysmogowe dla alergikow respro (1)

Osoby biegające, jeżdżące na rowerze, uprawiające inne sporty na – chciałoby się powiedzieć – świeżym – powietrzu, powinny zapoznać się z ofertą Respro. To samo dotyczy alergików, szczególnie w okresie wiosennym.

 

Zainteresowani zakupem maski przeciwsmogowej, mogą skontaktować się z firmą:

Strona:  www.respro.com.pl
E-mail: kontakt@respro.com.pl
Tel.: +48 530 833 369
Ul. Księcia Józefa 54 a
30-206 KrakówZostaw odpowiedź
Jeśli chcesz wyswietlać swój avatar załóż konto na serwisie Gravatar.