Stawiasz na wygodę i funkcjonalność? Poznaj „sznurówki” Hickies!

0
8
sznurówki hickies sznurowadła dla dorosłych i dzieci sport fitness (7)

Spacer z  rodziną, poranny marsz do pracy, wieczorny jogging – wszystkie te czynności wymagają od nas używania wygodnego obuwia.

Czasem jednak nawet najlepiej dopasowane buty to za mało. Ważne są również sznurówki! Co z tego, że but dobrze leży na stopie skoro co kilka kroków sznurowadła rozwiązują się wymuszając postój.

Sznurówki Hickies sznurowadła

sznurówki hickies sznurowadła dla dorosłych i dzieci sport fitness (7)Jeśli więc znaleźliśmy idealne buty o nieidealnych sznurówkach, warto je po prostu wymienić na inne. Jedną z marek produkujących specjalne „sznurowadła” jest amerykańska firma Hickies, która opatentowała swoje rozwiązanie i w ciągu 4 lat sprzedała ponad 5 milionów sztuk tych innowacyjnych produktów!

Sznurowadła Hickies 2.0

Hickies 2.0 sznurowadła sznurówkiHickies zastępuje tradycyjne sznurówki – po ich założeniu, nie ma potrzeby  ponownego wiązania i poprawiania, co jest doceniane szczególnie przez osoby preferujące aktywny tryb życia.

sznurówki hickies sznurowadła dla dorosłych i dzieci sport fitness (7)Nie bez powodu uważa się, że Hickies to sznurówki sportowe – stosowane  często przez biegaczy czy osoby uprawiające fitness. To również idealnie rozwiązanie dla dzieci, których ruchliwość wcale nie stanowi wówczas problemu, a sznurowadła pozostają nietknięte.

Sznurowadła Hickies Mettalics

Hickies metallics sznurowadła sznurówkiWybierając sznurówki Hickies zyskujemy wiele korzyści. Najważniejsze z nich to:

  • bezpieczeństwo, wygoda i brak konieczności wielokrotnego wiązania,
  • uniwersalność– sznurówki pasują do wielu modeli i rozmiarów obuwia, można je „wiązać” na różne sposoby,
  • trwałość i dostosowywanie się do ruchu stopy, a także jej puchnięcia i kurczenia się,
  • łatwość zakładania i zdejmowania.

sznurówki hickies sznurowadła dla dorosłych i dzieci sport fitness (7)Oferta Hieckies to modele sznurówek dla dorosłych:

  • Hickies 2.0 –  sznurówki gwarantujące komfort i łatwość użytkowania,
  • Hickies Metallics– sznurowadła ze złotymi i srebrnymi końcówkami,
  • Hickies z kryształkami od Swarovskiego – wersja luksusowa dla najbardziej wymagających.

Sznurowadła Hickies Kids dla dzieci

Hickies sznurowadła sznurówki dla dziecia także dla dzieci:

  • Hickies Kids –  system sznurowania jest bardziej elastyczny i krótszy, aby lepiej dopasować się do  obuwia dziecięcego. Zabawny i zaokrąglony kształt powoduje, że  zakładanie jest dużo łatwiejsze i dopasowane do małych dłoni. Atutem są również przeróżne warianty kolorystyczne.

sznurówki hickies sznurowadła dla dorosłych i dzieci sport fitness (7)Jeśli szukacie nowoczesnego, wygodnego rozwiązania i alternatywy dla tradycyjnych sznurówek, produkty Hickies z pewnością spełnią wasze oczekiwania.

Szczegółową ofertę znajdziecie tutaj:

lifewithoutlaces.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here