Szukasz maski ochronnej? Wspieraj polskich producentów!

0
2438
maska antysmogowa broyx polska

Ostatni czas narzucił nam nowe nawyki związane z ochroną zdrowia. Od kilku tygodni w przestrzeni publicznej mamy obowiązek noszenia maseczek w związku z pandemią koronawirusa.

Oferowane maski – bawełniane lub jednorazowe, mają zapobiec przenoszeniu patogenu drogą kropelkową, jednak ich noszenie jest bardzo niewygodne. Zaparowane okulary, nagromadzone bakterie wywołujące infekcje, duszności – to najczęściej zgładzane przez użytkowników niedogodności.

granatowa maska Broyx alfa

Według wielu osób, lepszym rozwiązaniem jest inwestycja w wyższej jakości produkt – np. certyfikowane maski sportowe, które oprócz tego, że uchronią nas przed zanieczyszczonym powietrzem i alergenami, zwyczajnie zakryją nam nos i usta jak wymagają tego obecne procedury. W czasie osłabionej gospodarki, warto wspierać lokalnych przedsiębiorców i postawić na polski produkt – w dobie internetu nie trudno znaleźć taką firmę.

Używając maski antysmogowej jesteśmy zdecydowanie lepiej chronieni – maska taka  bardzo dobrze przylega do twarzy, jest szczelna ze względu na swoje przeznaczenie. Ponadto posiada filtry, które nie utrudniają oddychania, a niektóre modele są skonstruowane w taki sposób, aby odprowadzać wilgoć i uniemożliwiać rozwój bakterii.

Dzięki tym właściwościom, maski przeciwsmogowe mogą być z powodzeniem stosowane po to, aby uniknąć rozprzestrzeniania wirusa podczas kaszlu czy kichania. Ponadto wiosna to trudny czas dla alergików, dlatego produkt tego typu sprawdzi się idealnie  minimalizując przykre dolegliwości uczulenia.

Inna kwestia, która przemawia za tym, żeby zainwestować w lepszej jakości maskę o szerszym przeznaczeniu to ekologia.

Maska antysmogowa Broyx Delta

Jak wiemy – jednorazowe maseczki, a także te bawełniane, które po ciągłym praniu szybko się zużywają, zaśmiecają miasta. Wszędzie widać przepełnione nimi śmietniki oraz niestety publiczną przestrzeń – parki, lasy, chodniki. Zapewne działając szybko, nikt nie zastanawiał się jak ochrona zdrowia wpłynie na środowisko, ale   efekty są już widoczne. Z tego powodu powinniśmy rozważnie dokonywać wyborów.

Maska antysmogowa przyda się nam nawet po zakończeniu pandemii, a kupując ją u polskiego producenta, wspieramy krajową gospodarkę i pomagamy firmom przeżyć trudny czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here