Czapka ze słuchawkami bluetooth – idealne rozwiązanie dla aktywnych

4
879
czapki ze sluchawkami bluetooth 20
czapki ze sluchawkami bluetooth 20

Osoby preferujące aktywny tryb życia bardzo często lubią umilać sobie trening np. słuchaniem muzyki. Jest to świetny sposób na relaks lub trzymanie tempa biegu – jeśli w słuchawkach leci energiczna muzyka.

Czapki ze słuchawkami bluetooth

czapki ze sluchawkami bluetooth 12
czapki ze sluchawkami bluetooth 12

Problemem jednak okazuje się często nośnik muzyki – słuchawki. W trakcie intensywnego ruchu wypadają z uszu, zsuwają się z głowy, a zimą, kiedy np. próbujemy założyć je na czapkę – jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia.

Okazuje się jednak, że jest sposób na rozwiązanie tego problemu. Otóż niedawno na rynku pojawił się ciekawy produkt – czapki ze słuchawkami, które są  idealnym pomysłem dla aktywnych.

czapki ze sluchawkami bluetooth 17
czapki ze sluchawkami bluetooth 17

Czapki blutetooth to połączenie modnego, i ciepłego  nakrycia głowy z wygodnymi, wbudowanymi słuchawkami wyróżniającymi się wysoką jakością dźwięku.

Co ciekawe – można w nich nie tylko słuchać muzyki, ale również prowadzić rozmowy telefoniczne. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy angażować rąk, co jest szczególnie uciążliwe zimą.

czapki ze sluchawkami bluetooth 23
czapki ze sluchawkami bluetooth 23

Czapki ze słuchawkami bluetooth to połączenie funkcjonalności i ciekawego designu, dlatego coraz chętniej sięgają po nie nie tylko osoby lubiące pragmatyzm i wygodę, ale także miłośnicy modowych nowinek.

W ofercie znajdziemy m.in. czapki do biegania, do pracy, szkoły, modele handmadeKolejny atut to fakt, że słuchawki z zakupionej czapki, można przełożyć do innej, stwarzając swój niepowtarzalny model na różne pory roku i okazje.

czapki ze sluchawkami bluetooth 11
czapki ze sluchawkami bluetooth 11

Oprócz czapek ze słuchawkami, pojawiły się także opaski bluetooth. Nadają się one na siłownię, do klubu fitness czy wiosennego biegania. Działają  na tej samej zasadzie co czapki – są równie wygodne i bardzo fajnie wyglądają.

Opaski i czapki ze słuchawkami to naprawdę wygodne rozwiązanie dla aktywnych osób. Dzięki nim można trenować i słuchać muzyki, swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne i wyglądać stylowo.

czapki ze sluchawkami bluetooth 26
czapki ze sluchawkami bluetooth 26

Jakość wykonania i dźwięku idą tu zdecydowanie w parze, dlatego  śmiało można zrobić komuś taki prezent – zadowolenie obdarowanego gwarantowane!

Może Cie zainteresować:

Sznurówki gumowe Hickies
Sznurowadła Hickies
Silikonowe sznurówki

4 KOMENTARZE

  1. Do biegania jak znalazł taka czapka! Super wynalazek. Mi zawsze słuchawki wypadały z uszu albo się zsuwały. teraz jest git! Polecam!

  2. Mam czapkę ze słuchawkami zimową handmade. Bardzo fajnie wygląda, słuchawki mają super jakość dźwięku, nie spodziewałam się. Ogólnie produkt jak najbardziej na plus.

  3. Kupiłam opaskę ze słuchawkami na siłownię. jestem bardzo zadowolona. Dobrze przylega, fajnie słychać muzyczkę, jakość dźwięku rewelacja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here