Maski antysmogowe Respro – opinie

6
1021
smog maski antysmogowe miasto przeciwsmogowe respro zima 1
smog maski antysmogowe miasto przeciwsmogowe respro zima 1

Według aktualnych danych Polska jest jednym z czarnych punktów na mapie Unii Europejskiej pod względem jakości powietrza. Ze „smogowego” rankingu wynika, że aż 45 polskich miast znajduje się w czołówce tych najbardziej zanieczyszczonych.

Niestety według WHO i Europejskiej Agencji Środowiska, skażone powietrze jest przyczyną ok. 7 milionów przedwczesnych zgonów rocznie. Aby temu zapobiec, potrzebne jest oczywiście wdrożenie odpowiedniej polityki antysmogowej, ale proces potrwa długie lata.

smog maski antysmogowe miasto przeciwsmogowe respro zima (11)Chcąc uchronić się przed smogiem już dzisiaj, wiele osób zaczyna korzystać ze specjalnych masek antysmogowych. Warto jednak pamiętać, że na społecznej panice żeruje wielu nieuczciwych producentów, którzy oferują wątpliwej jakości maski. Zanim więc sięgniemy po tego typu „gadżet”, warto dowiedzieć się jaka firma jest najchętniej polecana i wykazuje się największym bezpieczeństwem oraz skutecznością.

smog maski antysmogowe miasto przeciwsmogowe respro zima (11)
Maski antysmogowe Respro dla sportowców

Maski antysmogowe Respro

W dobie internetu nie jest to na szczęście trudne zadanie. Możemy znaleźć wiele opinii dotychczasowych użytkowników. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło „maski antysmogowe opinie” i po krótkiej analizie będziemy wiedzieli co warto kupić. Jednym z najczęściej polecanych producentów jest firma Respro z Wielkiej Brytanii, która działa na rynku od 1993 roku.

smog maski antysmogowe miasto przeciwsmogowe respro zima
Certyfikowane maski antysmogowe Respro

Maski antysmogowe Respro wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Poza swoją funkcjonalnością są bardzo estetyczne i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.
Zalety produktów tej marki to również szczelność, najlepsze filtry i anatomiczne kształty dopasowujące się do każdej twarzy.

smog maski antysmogowe miasto przeciwsmogowe respro zima (11)
Maseczki antysmogowe dla biegaczy

W ofercie znajdziemy maski antysmogowe codzienne oraz sportowe. Dzięki zastosowanym filtrom, zapewniają one 100% ochrony przed skażonym powietrzem.

Najlepszym dowodem na ich skuteczność są opinie dotychczasowych klientów:

„ Dobre do biegania po mieście jak ktoś nie ma innych możliwości. Lepiej się oddycha”. Radek

„ Na rower i do joggingu idealne. Nie kaszlę po treningu pół dnia tak jak kiedyś, kiedy biegałem bez maski. Polecam”. Tomasz P.

„ Korzystam z maski w okresie wiosennym, kiedy najbardziej mi doskwiera alergia. Mogę potwierdzić skuteczność maski respro, bo objawy są prawie niezauważalne i o wiele lepiej funkcjonuje dzięki temu”. Kaśka

„ Polecam mieszczuchom, którzy często przebywają w okolicach wzmożonego ruchu samochodowego. Maska Respro daje solidną ochronę przed spalinami i jest to wyraźnie odczuwalne”. Domi

„ Solidne maski, dobrze przylegają do twarzy, rzeczywiście działają bo mniej smarkam i kaszlę po miejskim bieganiu.” Jurek

„ Polecam przy pracach remontowo budowlanych żeby nie wdychać chemii. Osobiście odkąd pracuję w masce Respro, nie czuję takiego podrażnienia w gardle i nosie jak kiedyś”. Jaro

Maska Respro to dobre rozwiązanie dla dzieci z alergiami. Teraz już widok maski przeciwpyłowej nie wzbudza takich emocji jak kiedyś, coraz więcej osób korzysta i uważam, że niedługo to będzie stały gadżet w każdym domu”. Elwira

Takie rekomendacje powinny wystarczyć aby podjąć decyzję o zakupie. Zaletą korzystania z oferty sprawdzonych producentów i dystrybutorów jest również możliwość pozyskania wszystkich niezbędnych informacji od sprzedających. Niestety takiej opcji nie mamy kupując tani produkt „rzucony” w osiedlowym markecie, powinniśmy więc tego unikać.

6 KOMENTARZE

  1. Dołączam do pozytywnych opinii. Respro to sprawdzona marka. Jak ktoś potrzebuje skutecznej ochrony przed smogiem to chyba najlepszy wybór.

  2. Szczelna, dobrze przylega, łatwo dobrać rozmiar, ma dobrej jakości filtry, jest wygodna i co najważniejsze skuteczna, co widzę po sobie, bo nie kaszlę jak kiedyś.

  3. Sprawdzona marka. Ja i moja dziewczyna korzystamy z masek respro podczas jazdy na rowerach. Działają. Polecamy.

  4. Maski dobre jakościowo, wizualnie też mi odpowiadają, filtr działa, spełnia swoją funkcję. Dobry zakup.

  5. Kupiłem zachęcony opiniami w necie na temat Respro. Nie zawiodłem się. Maska solidna, dobrze filtruje, dobrze przylega i cena rozsądna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here