Oferta wynajmu samochodów dla Klienta VIP na terenie Sopotu Gdańska oraz Gdyni

0
88

Z obserwacji wynika, że Polacy coraz częściej chcą korzystać z luksusowego transportu pasażerskiego. Jednakże nie ma zbyt wielu zaufanych firm, które świadczyłyby usługi wynajmu samochodów zabytkowych, limuzyn czy Hammerów, a prestiżowe usługi transportowe czy obsługa Klientów VIP niestety ciągle należy do rzadkości.

wynajem limuzyn sopot

Jedną z niewielu godnych polecenia firm, która specjalizuje się w organizacji i doborze odpowiedniego transportu osobowego, biorąca pod wzgląd pomoc przy organizacji dużych przedsięwzięć wedle indywidualnych potrzeb Klienta jest AutoComfort, działająca na terenie całego Trójmiasta.

AutoComfort jest firmą, której historia działalności ukształtowała się na podstawie doświadczeń zdobytych podczas wielu lat pracy. Firma świadczy swoje usługi w zakresie wynajmu eleganckich limuzyn, Hammerów, aut zabytkowych oraz samochodów marki SUV, mikrobusów i autokarów. AutoComfort dysponuje również możliwością organizacji niekonwencjonalnych środków transportu, wedle życzeń klientów np. Loty Paralotnią, Loty Balonem, czarter ekskluzywnych Jachtów. Ponadto firma może poszczycić się działalnością również z zakresu wynajmu ekskluzywnych apartamentów, a także świadczy usługi profesjonalnej fotografii oraz usługi przewodnickie. Firma dysponuje odpowiednio wyposażonymi środkami transportu i czuwa nad jego koordynacją przy każdym Evencie.

wynajem autokarów sopot gdańsk gdynia

Firma organizuje także wsparcie transportowe i logistyczne w zakresie Event Marketingu. W jej zakres działalności wchodzi wynajem samochodów na różnego rodzaje festiwale, koncerty, wydarzenia kulturowe i rozrywkowe, organizacja planów zdjęciowych i filmowych oraz pomoc w organizowaniu szkoleń, konferencji, kongresów i bankietów.

AutoComfort, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, obok Ekskluzywnego Transportu Pasażerskiego proponuje wyjątkowe miejsca w Trójmieście, w których można się zakwaterować. Są to luksusowe i znakomicie zlokalizowane w centrum Gdyni Hotel Hotton oraz Sea Towers. Firma oferuje ponadto 15% rabatu i transport osób z dowolnego miejsca.

Klienci AutoComfort będą mogli ponadto wchodzić do jednego z najbardziej ekskluzywnych klubów w Trójmieście – Unique  Club & Louge Sopot z kartą Vip. Warte podkreślenia jest to, że gdy rezerwujesz transport w AutoComfort nic nie płacisz za wejście oraz otrzymujesz, wejściówkę Vip. W przypadku większych grup firma zapewniam również lożę Vipowską, oraz stosowne rabaty.

wynajem busów sopot gdańsk gdynia

Jeżeli szukasz jakości usług na najwyższym poziomie to bez wątpienia godną polecenia firmą jest AutoComfort z Trójmiasta!

Oferta AutoComfort:

Wynajem autokarów Sopot Gdańsk Gdynia

 przewóz osób gdańsk sopot gdyniaSetra 415 Gt-Hd – Comfort Class
Neoplan Starliner – Royal Class
Scania Century
Bova Futura Vdl
Mercedes Tourismo 350 Shd
Setra 315 Standard
Setra 315 Gt-Hd

 

Wynajem limuzyn Sopot Gdańsk Gdynia

Mercedes S 500 Longwynajem limuzyn gdańsk sopot gdynia
Audi A8 – Quattro
Mercedes S Class
Mercedes S Class
Mercedes ML 500
Hummer H2
Hummer H2 Long
Lincoln Continental 1963 rok
Ford V8 1938 rok

Wynajem busów Sopot Gdańsk Gdynia

wynajem busów gdańsk sopot gdyniaMercedes Viano – Business Class ( 6-8 osób)
Volkswagen T5 – Caravelle ( 6-8 osób)
Volkswagen T5 Caravelle Long ( 6-8 osób)
Mercedes Sprinter Long ( 20 osób)
Mercedes Sprinter ( 18 osób)
Mercedes Teamstar ( 25 osób)

.

.

Polecamy

Wynajem limuzyn, busów i autokarów przewozy Sopot

Aleja Niepodległości 708/20, 81-853 Sopot

przewóz osób Gdańsk transport Vip

Migowska 14, 80-287 Gdańsk

tel.: 501-196-011
tel.: 507-237-254

www.autocomfort.pl
e-mail: firma@autocomfort.pl

 

Zobacz również:

Extrarent.pl