Silk Epoque – z miłości do jedwabiu

0
363
silk epoque swiat jedwabiu
silk epoque swiat jedwabiu

Jedwabna odzież i dodatki zawsze kojarzyły się z luksusem i niesamowitą przyjemnością obcowania z tym wyjątkowym materiałem. Dzisiaj  jedwab wciąż  jest synonimem elegancji i dobrego stylu, a świat mody wykorzystuje jego niesamowite właściwości i walory estetyczne.

Świat jedwabiu Silk Epoque

Właśnie z zamiłowania do piękna i wyjątkowych tkanin, powstało atelier Silk Epoque. Jego właścicielka – Olga Ziemiann stworzyła miejsce swoich marzeń inspirowane miłością do podróży, kwiatów i natury.

W jej butiku kupimy unikalną odzieżcodzienną i wyjściową – z jedwabiu sprowadzanego z Azji i Włoch, a także ręcznie malowane, jedwabne abażury. Wszystkie wykorzystywane w Silk Epoque materiały wyróżnia najwyższa jakość i niesamowite walory estetyczne.

Dzięki temu sukienki, bluzki, tuniki czy spodnie, które tu znajdziemy, są naprawdę niepowtarzalne, a dbałość o najmniejsze detale takie jak: precyzyjnie doszywane falbanki, koronki, ręcznie robione róże, zachwycą nawet najbardziej wymagających koneserów piękna.

Silk Epoque by Olga Ziemann

W ofercie Silk Epoque znajdziemy również jedwabne lampy. Zostały one wykonane na wzór oryginalnych modeli wybitnego artysty hiszpańskiego pochodzenia –  Mariano Fortuny, który tworzył je 150 lat temu w Wenecji.

Jedwabne lampy Silk Epoque

Dokładne odwzorowanie tych niesamowitych lamp i ich piękna było bardzo czasochłonnym procesem. Dzięki  ciężkiej pracy i umiejętnościom całego zespołu można je teraz podziwiać w salonie w Gdyni Orłowie.

Osoby, które cenią sobie naturalne piękno jedwabiu oraz szukają unikatowych ubrań z autorskich kolekcji, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Silk Epoque.

silk epoque olga ziemiann świat jedwabiu jedwabna odzież Gdynia (1)

Dane kontaktowe:

Orłowska 53A
81-522 Gdynia
silk-epoque.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here