Sznurowadła – jakie marki najchętniej wybieramy?

2
3848
Sznurówki bez wiązania elastyczne sznurowadła Hickies 3
Sznurówki bez wiązania elastyczne sznurowadła Hickies 3

Sznurówki to nieodłączny element w większości butów. Mogą stanowić one element estetyczny jak i funkcjonalny.  Dobrze dobrane sznurowadła stają się ozdobą obuwia, podkreślają nasz styl, ale przede wszystkim wpływają na wygodę oraz bezpieczeństwo. 

Elastyczne sznurówki Hickies
Elastyczne sznurowadła Hickies sylikonowe

Wysokiej jakości sznurowadła nie powinny samoistnie rozwiązywać się oraz zbyt szybko niszczyć pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych – deszczu, mrozu itp. Sprawdziliśmy zatem jakie marki sznurówek najczęściej wybieracie – zarówno pod względem designu jak i komfortu użytkowania.

Sznurówki Adidas


Bardzo popularne jak się okazuje są sznurówki Adidas. Przez dziesięciolecia marka wypracowała sobie zaufanie klientów. Sznurowadła do butów sportowych tej firmy cieszą się dużym zainteresowaniem – są solidnie wykonane, występują w wielu wariantach kolorystycznych, a ich cena idzie w parze z jakością.

Sznurowadła elastyczne Hickies sznurówki gumowe
Sznurówki gumowe Hickies

Sznurówki Nike


Równie często wybierana jest firma Nike. Znajdziemy tu wytrzymałe sznurówki dla biegaczy, koszykarzy, sznurowadła fitness- ogólnie, wiele modeli do obuwia sportowego. Tu również możemy liczyć na ponadprzeciętną jakość i różnorodność pod względem wyglądu.

Elastyczne sznurówki Hickies sylikonowe sznurowadła

Sznurówki Converse


Wasz wybór to często produkty Converse. Kupimy tu nie tylko sznurowadła sportowe, ale również do wielu modeli butów w stylu miejskim.  Wysoka jakość, różnorodność kolorów i splotów- to wszystko przyciąga od lat wielu klientów.

Sznurówki elastyczne bez wiązania Hickies sznurowadła sportowe
Sznurowadła Hickies elastyczne sznurówki

Sznurówki Salomon


Ciekawą ofertę proponuje marka Salomon. Kupimy tu różnego rodzaju sznurówki oraz tzw. „zestawy naprawcze”- linki do obuwia trekkingowego, biegowego, do butów narciarskich itp.

sznurowki sznurowadla silikonowe elastyczne sportowe  hickies

Sznurówki New Balance


Częstym wyborem klientów są też produkty firmy New Balance. Podobnie jak w przypadku Adidasa czy Nike, znajdziemy tu sznurówki do butów sportowych o różnej długości i kolorystyce.

Sznurowadła Hickies sznurówki elastyczne bez wiązania

Sznurówki Hickies


Rosnącą popularnością cieszą się także sznurówki Hickies. Firma oferuje prawdziwą innowację w wiązaniu obuwia, a mianowicie sznurówki silikonowe. W zasadzie są to specjalne systemy zapięć, które można z łatwością założyć. Ich zaleta to fakt, że nie wymagają ponownego zakładania i poprawiania.

Elastyczne sznurówki Hickies sylikonowe sznurowadła
Elastyczne sznurówki Hickies sylikonowe sznurowadła bez wiązania

Hickies Polska gwarantuje, że buty z ich systemem będą idealnie dopasowane do stopy – dostosowując się do jej ruchu. Elastyczne sznurówki zapobiegają otarciom na grzbiecie stopy i związanymi z tym dolegliwościami bólowymi. Produkt jest  odpowiedni dla sportowców, ale także dzieci czy osób starszych, które mają problem z samodzielnym wiązaniem obuwia.

Sznurówki bez wiązania Elastyczne sznurowadła Hickies
Sylikonowe sznurowadła Hickies

Kupując sznurówki, warto wybrać sprawdzone marki – szczególnie jeśli jesteśmy zwolennikami aktywnego spędzania czasu i uprawiamy sport. Unikniemy wtedy zbyt częstej wymiany i dodatkowych kosztów, potknięć o źle dopasowane, rozplątujące się przy każdym kroku sznurowadła oraz otarć przy intensywnym ruchu.

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo mi się podobają te sznurówki silikonowe Hickies. Coś innego w końcu.

  2. Mam takie sznurowadła silikonowe i muszę przyznać, że bardzo wygodne rozwiązanie. Sporo biegam i zawsze po dłuższym treningu miałam otarty grzbiet stopy, a z tymi zapięciami Hickies zero otarć, zero bólu. Jestem bardzo zadowolona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here