Auchan w CH Osowa będzie otwarty w każdą niedzielę!

0
1980
Auchan Osowa Gdańsk otwarty w niedziele

Już od 17 października hipermarket Auchan w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku będzie otwarty przez siedem dni w tygodniu. Od piątku, 15 października będzie można także skorzystać z usług pocztowych.

Klienci będą mogli wejść do Centrum drzwiami południowymi, znajdującymi się obok Pepco i paczkomatu Inpost. W niedzielę będzie otwarty jedynie hipermarket. Będzie można nie tylko zrobić w nim niezbędne zakupy, ale również nadać lub odebrać paczki. Operatorem usług pocztowych będzie firma kurierska GLS.

Co więcej, każdy, kto dokona w Auchan zakupów za kwotę min. 300 zł w dowolną niedzielę października, dostanie 30 zł na kartę Skarbonka. Szczegóły akcji dostępne są w regulaminie w Punkcie Obsługi Klienta Auchan.

Cieszymy się, że Auchan w naszym centrum handlowym poszerza zakres swoich usług i tym samym będzie otwarty także w niedzielę. Dajemy naszym klientom nową możliwość, dzięki czemu będą mogli zrobić zakupy dokładnie wtedy, kiedy potrzebują – bez względu na rozkład zajęć w ciągu tygodnia czy tryb pracy. Dodatkowa możliwość odbierania lub nadawania paczek jest bardzo doceniana przez klientów – wyjaśnia Aleksandra Słowińska, Dyrektor Centrum Osowa

CH Osowa dba o to, by stale poszerzać swoją ofertę i odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta i okolic. Rozszerzenie działalności hipermarketu Auchan i dostępność przez siedem dni w tygodniu dobrze wpisuje się w strategię marki.

Hipermarket Auchan będzie czynny w każdą niedzielę w godzinach od 8.00 do 21.00.

Więcej informacji na stronie www.chosowa.pl