DlaSpania otwiera salon w CH Osowa w Gdańsku

0
1855
DlaSpania Centrum handlowe Osowa Gdańsk

Centrum Handlowe Osowa powiększa ofertę aranżacyjno–wnętrzarską. Do grona najemców gdańskiego Centrum dołączył sklep DlaSpania oferujący szeroki wybór asortymentu do wyposażania sypialni. Już od 3 grudnia klienci mogą dokonać zakupów, wybierając spośród różnorodnej oferty najemcy.

Marka Dla Spania już ponad 10 lat zapewnia swoim Klientom zdrowy i spokojny sen. Specjalnością firmy jest sprzedaż materacy z najwyższej półki, zarówno marki „Dla Spania” jak i innych producentów, m.in: TEMPUR, PerDormire, Stearns & Foster, Enzio, La-z-boy, Klinman, Ahorn, , Verda. W salonie znaleźć będzie można również inne akcesoria do urządzenia wygodnej sypialni, takie jak: łózka, pościel, meble do sypialni oraz dekoracje. Firma DlaSpania od zawsze dba o swoich klientów, zapewniając im najlepszą obsługę i doradztwo przy wyborze produktów.

Nowy najemca zajął lokal o powierzchni ponad 200 m2, który zlokalizowany jest między wejściem południowym do Centrum, a wejściem do strefy restauracyjnej.

Otwarcie salonu DlaSpania stanowi kolejny doskonały powód dla mieszkańców Trójmiasta, a przede wszystkim mieszkańców prężnie rozwijającej się dzielnicy Osowa, aby odwiedzić nasze Centrum Handlowe. Nowy salon obsługiwany jest przez ekspertów, którzy z radością znajdą najlepsze rozwiązania i dopasują materace do potrzeb każdego Klienta.”, mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Wierzymy, że za pomocą szerokiej gamy produktów wyposażenia sypialni, dostosowanych do każdej potrzeby, możemy poprawić jakość życia. Naszym głównym celem jest to, aby Klienci znaleźli u nas wszystko o czym śnią i wszystko to, na czym mogą śnić. Stawiamy nie tylko na komfortową i przytulną atmosferę w naszych salonach, ale również na fachowe i indywidualne podejście naszych sprzedawców – ekspertów w dziedzinie zdrowego snu”, Edyta Olszewska Kierownik Regionalny w DlaSpania

Dotychczasowa oferta Centrum Handlowego w zakresie aranżacji wnętrz jest coraz bogatsza – w CH Osowa można zrobić zakupy dla domu w takich sklepach jak: Jysk, Bel-Pol, Meblik, Pepco oraz Auchan.