Piękno Santorini w obiektywie Andrzeja Wróblewskiego

0
2348
wystawa santorini Gdańsk

Gdańskie Centrum Handlowe Osowa po raz kolejny zaprasza wszystkich chętnych na fotograficzną wystawę, która ma miejsce wewnątrz galerii. Tytuł wystawy to „Santorini” – której autorem jest Andrzej Wróblewski. Wystawę można oglądać już teraz.

Cykl prac Andrzeja Wróblewskiego to wizualna uczta dla wszystkich miłośników śródziemnomorskich pejzaży. Wróblewski na swoich zdjęciach dokumentuje piękno wulkanicznej wyspy. Autor uwypukla jej wielowymiarowość, odsłaniając przy tym swoją wrażliwość na otaczającą go rzeczywistość. Nie ujrzymy tutaj turystycznych pocztówek, lecz zmysłowy spektakl rejestrujący zjawisko przemijania.

Andrzej Wróblewski jest znanym i powszechnie szanowanym fotografem, będący czynnym członkiem  Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego. Jako autor, ma na swoim już kilka wystaw, w tym między innymi: Akt, Prawda lub Portrety Ziemi.

wystawa fotograficzna integracja ch osowa

Ekspozycja będzie dostępna w Centrum Handlowym Osowa w związku z czym odwiedzający wystawę muszą pamiętać o zachowaniu odpowiedniego dystansu i zasadach bezpieczeństwa.

Wystawa dostępna od 4 maja w godzinach otwarcia CH Osowa.

Wstęp jest bezpłatny.