Świąteczny Jarmark Żuławskich Smaków w CH Osowa

0
2539
wiąteczne przysmaki centrum handlowe Osowa

Grudzień to czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Dom pachnie wypiekami, świątecznymi daniami i porządkami. Szukając prezentów oraz inspiracji na wigilijną kolację i przerwę noworoczną, CH Osowa zaprasza na wyjątkowy jarmark: Żuławskie Smaki, podczas którego w dniach 17-22 grudnia, lokalni rzemieślnicy zaprezentują swoje wyroby.

Stało się tradycją, iż co miesiąc w Centrum Handlowym Osowa odbywa się jarmark oferujący najświeższe produkty od lokalnych dostawców. W dniach 17-22 grudnia (piątek-środa) warto zainspirować się oraz nabyć naturalnie wytwarzane produkty, które mogą urozmaicić świąteczny czy noworoczny stół. 

Podczas zakupów będzie można skosztować tradycyjnych wyrobów, kupić prezenty i ozdoby, a przede wszystkim poczuć świąteczny klimat. Co roku grudniowa edycja Jarmarku Żuławskie Smaki przyciąga wielu chętnych i to nawet z odległych miejscowości. Lokalni dostawcy oferujący ciekawe wyroby związane ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem, cieszą się ogromną popularnością – mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektor Centrum Osowa.  

Niektóre z wyrobów mogą zostać zakupione w formie upominku, który na pewno uszczęśliwi każdego, kto docenia tradycyjne i naturalne produkty m.in. wyroby cukiernicze lub też tegoroczny miód od Żuławskiej Pasieki zebrany z nektaru z terenów Żuław. Wszystkie można skosztować na stoiskach wystawców, którzy chętnie opowiadają o procesie produkcji ich wyrobów i pochodzeniu ekologicznych towarów, które wyszły spod ich ręki.

Uzupełnieniem dla świątecznego stołu będą pierogi, wędliny i kiszone przetwory warzywne przygotowane przez Specjały z Borów i Żuławską Zagrodę – na każdym stoisku będzie można spróbować ich propozycji przed zakupem.

Więcej informacji na www.chosowa.pl