Nowy punkt LOTTO w CH Osowa otwiera się już dziś

0
2809
CH Osowa Nowy punkt Lotto Gdańsk

Gry LOTTO cieszą się nieustającą popularnością wśród Polaków. Choć od kilku lat możliwe jest dokonywanie zakładów przez internet, to wciąż wiele osób lubi i wybiera punkty stacjonarne, których jest w Polsce już ponad 18 500. Teraz kolejny z nich otwiera się w CH Osowa. Już od października klienci będą mogli zagrać tam w ulubione gry i loterie ze świata LOTTO.

Najpopularniejszą grą liczbową Totalizatora Sportowego jest Lotto, które zna praktycznie każdy Polak. Pierwsza gra liczbowa polegająca na skreśleniu 6 z 49 liczb zorganizowana została w 1957 roku, a jej popularność wciąż jest ogromna. Amatorzy gry Lotto z Trójmiasta już od października będą mieli okazję zawrzeć zakłady w nowo otwartym punkcie LOTTO w CH Osowa. Tam też będzie można zagrać w inne lubiane gry i loterie: Eurojackpot, Mini Lotto, Ekstra Pensję, Multi Multi, Szybkie 600, Kaskadę, Keno, Super Szansę i Zdrapki.

„Otwarcie punktu LOTTO w CH Osowa z pewnością ucieszy wielu naszych klientów. Totalizator Sportowy wprowadził nowoczesne rozwiązania i umożliwia grę online na lotto.pl. Z naszej perspektywy widzimy, że nie brakuje osób, które preferują grę w punkcie stacjonarnym. Otwierając nowy punkt LOTTO w CH Osowa wychodzimy naprzeciw potrzebom tych klientów” – mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektor Centrum Osowa

Najnowszy punkt LOTTO znajduje się w CH Osowa między Teleakces a Światem Książki. 

Więcej informacji na stronie www.chosowa.pl

Nowy punkt lotto Gdańsk Osowa Centrum Handlowe

Więcej o marce LOTTO

LOTTO TO RADOŚĆ WYGRYWANIA. Marka LOTTO łączy w sobie wszystkie pozytywne emocje i wartości, które na co dzień towarzyszą graczom – radość, dobrą zabawę, optymizm, wiarę w szczęście i wygraną. 

LOTTO TO LIDER NA RYNKU BEZPIECZNEJ ROZRYWKI. Przeznacza największe środki na wygrane w grach dostępnych w Polsce. Oferuje najwyższe wygrane na rynku. Co roku dzięki LOTTO przybywa kilkudziesięciu milionerów, a wygrane mogą osiągać wysokość rzędu nawet kilkuset milionów złotych.

LOTTO TO GRY LICZBOWE I LOTERIE PIENIĘŻNE. Do rodziny LOTTO należą: Lotto, Eurojackpot, Mini Lotto, Ekstra Pensja, Multi Multi, Szybkie 600, Kaskada, Keno, Super Szansa i Zdrapki. Nowością są Gierki, dostępne wyłącznie online. Produkty LOTTO dostępne są w 18 500 oznakowanych punktach sprzedaży. W gry LOTTO można zagrać legalnie on-line, przez aplikację mobilną oraz na stronie internetowej lotto.pl

LOTTO TO PARTNER POLSKIEGO SPORTU I KULTURY. Każda złotówka przeznaczona na gry liczbowe LOTTO, to aż 19 groszy dla sportu i kultury. Marka jest zaangażowana społecznie jako wieloletni sponsor Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej i setek wydarzeń lokalnych. Jej właścicielem jest Totalizator Sportowy, spółka Skarbu Państwa.