Słuchaj Eski Trójmiasto i wygraj bon do CH Osowa

0
3322
Konkurs ch osowa radio eska

Radio ESKA Trójmiasto i CH Osowa przygotowali konkurs, w którym do wygrania są bony podarunkowe o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach i restauracjach CH Osowa. Sprawdź, na czym polega zadanie konkursowe.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? To bardzo proste. Konkurs polega na zrozumieniu sensu zdania, wypowiadanego przez prowadzącego. Podczas odczytywania hasła, prezenter ma na sobie maseczkę, która utrudnia wypowiedź. Każdy zwycięzca konkursu ,,Maseczka”, trwającego od poniedziałku do piątku, zgarnie zestaw bonów o wartości 300 złotych do wykorzystania w restauracjach oraz sklepach Centrum Handlowego Osowa.

To nie koniec niespodzianek – oprócz bonów podarunkowych, laureaci otrzymają pyszne, zdrowe miody. Wyjątkowy dodatek, pochodzi prosto z powstałej 4 lata temu osowskiej pasieki znajdującej się przy centrum handlowym. Inicjatywa założenia pasieki wpisuje się w działania na rzecz ochrony tych pożytecznych owadów oraz przywrócenie bioróżnorodności w regionie. Pszczoły jako gatunek są zagrożone wyginięciem, głównie z powodu stosowania pestycydów przez rolników. W miastach nie używa się oprysków na masową skalę, dlatego też Centrum Handlowe Osowa, dysponując doskonałymi warunkami dla pszczół, przyłączyło się do projektu. Pszczele rodziny mieszkają na górce pod lasem za parkingiem bocznym centrum handlowego. Do dyspozycji mają pięć uli. Produkują zdrowy, oryginalny miejski miód! Z racji bliskości ogródków działkowych i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z którym graniczy centrum, pozyskano miód wielokwiatowy.

Konkurs startuje 22 lutego i potrwa do 26 lutego 2021. 

Więcej informacji można znaleźć na www.chosowa.pl a regulamin konkursu znajduje się na stronie www.eska.pl/konkursy