Bezpłatne Konsultacje Stylistek w Centrum Handlowym KLIF Gdynia!

0
1154
17 marca ruszyła wiosenna edycja konsultacji stylistek w Centrum Handlowym Klif Gdynia. W każdą środę, piątek i sobotę klientki trójmiejskiego Klifu będą mogły umówić się na indywidualne spotkanie z profesjonalną stylistką i bezpłatnie otrzymać porady dotyczące najnowszych modowych trendów, kolorów, fasonów, a także wiosennego makijażu. Konsultacje stylistek będą się odbywać do końca czerwca.
stylistki_klif
Podczas wiosennej edycji konsultacji stylistek, wszyscy goście centrum będą mogli otrzymać fachowe porady dotyczące mody, makijażu i panujących trendów. Podczas 1,5-godzinnego spotkania profesjonalna stylistka przeprowadzi krótkie badanie oczekiwań i preferencji, zaproponuje modne fasony, dokona analizy kolorystycznej i doradzi w kwestii makijażu, tak aby wygląd klienta doskonale współgrał z wykonywanym zawodem, cechami charakteru i osobowością.
Nie jest tajemnicą, że większość kobiet na zakupy chodzi z przyjaciółkami. Obecność koleżanek pozwala nie tylko miło spędzić czas, ale także potwierdzić trafność dokonanego wyboru. Aby uniknąć zakupowej wpadki, podczas bezpłatnych konsultacji w Klifie stylistka na życzenie klientki może pełnić także funkcję tzw. personal shopper’a, czyli osobistego doradcy zakupowego, towarzysząc podczas zakupów na terenie trójmiejskiego Klifu. Specjalistka od wizerunku zadba o to, aby z bogatej oferty ponad 150 salonów i butików wybrać wyłącznie takie ubrania i akcesoria, które pasują do typu urody i sylwetki.
Na bezpłatne konsultacje ze stylistką gdyński Klif zaprasza od 17 marca do końca czerwca:
w środy – od 12:00 do 18:00,
w piątki – od 10:30 do 18:00,
w soboty – od 9:00 do 13:30.
Aby skorzystać z konsultacji wystarczy osobiście zgłosić się do Punktu Informacyjnego Centrum Handlowego Klif Gdynia lub umówić spotkanie pod nr telefonu: 58 664 93 45.
Nowością jest możliwość umówienia spotkania na stronie internetowej www.klif.pl. Elektroniczny formularz, za pomocą którego można zarezerwować bezpłatne spotkanie ze stylistką w Centrum Handlowym Klif, dostępny jest w dziale „Moda i Styl”.
Centrum Handlowe Klif Gdynia serdecznie zaprasza na bezpłatne konsultacje stylistek!