CH Manhattan Gdańsk zaprasza na „Mali konstruktorzy robotów” 9-10 stycznia WOŚP

0
657
manhattan gdańsk1
manhattan gdańsk1

manhattan gdańsk WOŚP 2011W Galerii Handlowej Manhattan będzie można obserwować i uczestniczyć w budowaniu robotów. Ożywione będą reagowały na polecenia nas, ludzi. Będzie też można wziąć udział w misjach kosmicznych oraz konkursach z nagrodami.

W najbliższą niedzielę od godziny 13:00 do 17:00 w CH Manhattan Gdańsk na ul. Grunwaldzkiej jeden z robotów zostanie zlicytowany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Ci, którzy nie będą licytować robota mogą zmierzyć się w licytacji albumów jednego z gdańskich fotografów, Macieja Kosycarza.

Przeddzień licytacji, 9 stycznia najmłodszych galeria zaprasza na konstruowanie i ożywianie robotów. Dzieci dowiedzą się, w jaki sposób napisać program dla robota, jak zaprogramować robota oraz jak podłączać silniczki do mikrokomputera. Akcja „Mali konstruktorzy robotów” ma na celu pokazanie dzieciom poprzez zabawę jak pracować w grupie, żeby osiągnąć lepsze efekty. Poznawanie nowych słów jak mikrokomputer, silnik, czujnik światła, robot czy sonar na pewno przyda się maluchom do dalszego poznawania świata

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here