Charytatywna Bitwa Biegowa w GCH Manhattan!

0
1138
sztafeta charytatywna manhattan gdansk
sztafeta charytatywna manhattan gdansk

Już jutro,  4 lutego w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku odbędzie się sportowa impreza charytatywna, w trakcie której 5 osobowe drużyny biegowe będą rywalizować ze sobą  zbierając fundusze na pomoc dla chorego Mateuszka.

Mateuszek- 4 letni chłopiec ze wsi Osiek, choruje na autyzm. Potrzebna jest pomoc psychologa i logopedy, a także wiele innych terapii. Zebrane pieniądze umożliwią pokrycie turnusów rehabilitacyjnych.

Wydarzenie odbywa się w ramach akcji „Pomorze Biega i Pomaga”. Przez cały dzień w GCH Manhattan rywalizować będą aż 24- 5 osobowe drużyny biegowe.
Każda drużyna będzie pokonywać dystans na bieżniach elektrycznych przez 100 minut. Wygra ta grupa, która przebiegnie najwięcej kilometrów.
Nagrody dla zawodników ufundował salon sportowy Sklep Biegowy, który mieści się w GCH Manhattan.

charytatywna bitwa biegowa manhattan gdansk
Źródło:gchmanhattan.pl

Pomagać mogą nie tylko biegacze– każdy kto w sobotę odwiedzi CH Manhattan będzie zachęcany do kibicowania wyjątkowym zawodnikom.
Poszczególne bitwy biegowe odbędą się w godzinach 9:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00 oraz 19:00, ale warto przybyć do Manhattanu, aby skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji.
Na miejscu odwiedzający będą mogli przyłączyć się także do zbierania funduszy. Do nabycia będą profesjonalne koszulki do biegania, z których sprzedaży cały dochód przekazany zostanie na pokrycie kosztów turnusów rehabilitacyjnych Mateuszka.

Serdecznie zachęcamy do udziału!