Dzień Kobiet trwa tydzień – atrakcyjne nagrody czekają

0
1289
107151 428 Konkurs Dzien Kobiet 800x800 v1

8 marca Panie mogą odczuć święto w domach, na ulicach miast czy w galeriach. Z okazji Dnia Kobiet Centrum Handlowe Osowa zorganizowało ciekawy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Każda okazja do świętowania jest dobra, dlatego przez cały tydzień, od 1 do 8 marca, Centrum Handlowe Osowa będzie rozdawać nagrody  –  Panie zostaną obdarowane upominkami, by ten dzień był dla nich wyjątkowy. 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić Centrum Handlowe Osowa w dniach 1-8 marca, odnaleźć strefę selfie i zrobić sobie #CałuśneSelfie w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni. Gotową fotografię należy zamieścić pod konkursowym postem na facebookowym profilu CH Osowa. Centrum będzie codziennie nagradzać dwie osoby kartą podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w jednym ze sklepów. Dodatkiem do darmowych zakupów będą przepyszne miody z osowskiej pasieki zlokalizowanej na terenie centrum handlowego.

To nie koniec atrakcji. Centrum Handlowe Osową informuje, że cała akcja zakończy się 8 marca specjalnie przygotowaną, dodatkową niespodzianką.

Regulamin konkursu znajduje się na www.chosowa.pl.