Dzień pełen emocji w Centrum Handlowym Manhattan!

0
906
gch manhattan dzien emocji
gch manhattan dzien emocji

W najbliższą sobotę, 7 października GCH Manhattan zaprasza wszystkich na dzień pełen eMocji!
Z okazji nadchodzącej premiery komedii animowanej „Emotki. Film” można będzie spotkać się z bohaterami filmu oraz Dannym Ferreri- słynącym z poczucia humoru i otwartości młodym youtuberem!

Na odwiedzających czeka mnóstwo emocjonujących atrakcji, m.in.:

EMOTKOWE KOŁO EMOCJI – dzieci, kręcąc kołem, losują „emocję”, którą muszą odzwierciedlić. Wszystko to na wielkim ekranie obserwuje publiczność, wspólnie bawiąc się z dziećmi. Jako NAGRODY czekają kolorowe emotkowe maski.

KOLOROWE TANECZNE MATY – zabawa oparta na rywalizacji. Dwoje dzieci tańczy równocześnie na kolorowych matach. Dzieci muszą nadążyć za wyświetlającymi się polami i stanąć na nich w odpowiednim czasie. Na ekranie zliczane są punkty.
Co godzinę dzieci spotkają się z CZWORGIEM GŁÓWNYCH BOHATERÓW FILMU, z którymi wymienią się uściskami i zrobią sobie wspólne zdjęcia.

EMOTKOWA FOTOBUDKA – to tu dzieci zrobią sobie kolorowe, szalone zdjęcia w wyjątkowych emotkowych stylizacjach: dzieci – wzorem emotek – robią zabawne miny. Każdy będzie mógł zabrać zdjęcia ze sobą.

WIELKA EMOTKOWA TABLICA – ZABAWA Z NAGRODAMI – dzieci, w specjalnej aplikacji, losują pola, w które mają trafić piłeczkami na Wielkiej Emotkowej Tablicy. W nagrodę otrzymują naklejki z bohaterami filmu.

Dla najmłodszych przewidziano Strefę Zabaw Plastycznych i Emotkowej Charakteryzacji.
Nie zabraknie również konkursów z nagrodami i przeróżnych zabaw.

Impreza będzie trwała od 11:00 do 18:00, a spotkanie z Dannym Ferreri przewidziane jest na godzinę 15:00.

Wstęp w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zachęcamy do udziału!

manhattan gdansk wydarzenia
Źródło: facebook GCH Manhattan