Fit and eat w Trójmieście

0
1659
catering dietetyczny w Gdańsku
catering dietetyczny w Gdańsku

Joanna i Dariusz Brzezińscy eksperci kompleksowej oferty Fit and eat wkraczają na rynek Trójmiasta. 25 lat doświadczenia w diecie i treningu sprawiło, że oferta, którą stworzyli jest kompleksowym program łączącym zdrowie, smak i komfort.

Catering dietetyczny Gdańsk

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)

Catering dietetyczny w Gdańsku to okazja, aby pogodzić intensywne życie zawodowe ze zdrowym gotowaniem. Menu Fit and eat to 100 różnych potraw, skomponowanych z produktów o niskich indeksach glikemicznych i realizujących założenia diety glikemicznej, a także opierających się o założenia diety antyzapalnej, czyli anty rakowej i Paleodiety.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)Linie produktowe cateringu dietetycznego Fit and eat podzielić można na szeroką gamę diet redukcyjnych, diet premium, które są autorskim programem, ofertę dla klientów wymagających specjalistycznego podejścia – gama diet specjalnych, wśród których są diety dla osób z nietolerancją pokarmową, alergików, z chorobą dny moczanowej i innych schorzeń metabolicznych.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)Diety specjalne to również gama diet dla amatorów sportów wydolnościowych, takich jak np. maraton oraz sportów, których postawą jest trening wielofunkcyjny, np. crossfit, czy bodybuildingowych, którzy wymagają podwyższonych wartości odżywczych.

catering dietetyczny fitandeat

Dieta catering dietetyczny w Gdańsku

Diety w cateringu dietetycznym Fit and eat  na dalszy plan odsuwają kaloryczność potraw, w pełni wykorzystując energię pochodzącą z glikogenu. Celem diet jest redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu garnituru mięśniowego i bez pozbawiania organizmu wszelkich niezbędnych wartości odżywczych i energii przez cały dzień.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18) catering dietetyczny warszawa fitandeat (18) catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)

Dieta Fit and eat ogranicza tzw. niezdrowe tłuszcze, jest bogata w tłuszcze z przewagą kwasów jedno- i wielonienasyconych, które poprawiają metabolizm, działają antyoksydacyjnie, poprawiają kondycję i nadają potrawom niepowtarzalny aromat i smak.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18) catering dietetyczny warszawa fitandeat (18) catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)

Każde danie Fit and eat posiada etykietę z wartościami odżywczymi oraz wskazówkami dotyczącymi sposobu spożycia, co daje możliwość lepszej kontroli otrzymywanych dań. Dieta pakowana jest do oryginalnych opakowań Fit and eat i zamykana banderolą z danymi klienta, niezbędnymi do jej transportu.

catering dietetyczny fitandeat eksperci

Catering dietetyczny Gdańsk Trójmiasto – Przykładowy dzień diety

I Śniadanie

catering dietetyczny gdańsk trójmiastoOmlet z warzywami  – Energetyczny posiłek na dobry początek dnia łączący wysokiej jakości białko z jajek oraz najlepsze witaminy. Błonnik zawarty w tym daniu przyspiesza perystaltykę jelit.

II Śniadanie

catering dietetyczny w gdańskuSałatka z marynowanym łososiem – zawiera bardzo ważne dla organizmu białka egzogenne oraz kwasy tłuszczowe OMEGA-3.

 

Obiad

dieta catering dietetyczny gdańskNaleśniki z twarogiem – Naleśniki Fit and eat powstają z oryginalnej receptury wy.korzystującej mąkę razową, dzięki czemu indeks glikemiczny tej potrawy jest niski.
.

Podwieczorek

catering dietetyczny TrójmiastoPstrąg w migdałach na zielonej fasolce szparagowej – Danie lekkostrawne dbające o naszą skórę dzięki migdałom i kwasom tłuszczowym OMEGA-3.
.

Kolacja

catering dietetyczny w TrójmieścieCannelloni z warzywami – Danie wykorzystujące zjawisko kompensacji glikemicznej, głównego założenia diety Fit and eat. Zabezpiecza nasz organizm przed spadkami glikogenu w nocy i zaburzeniami naszego metabolizmu.

Polecamy:

Ziołowa apteka internetowa
Zioła lecznicze Apteka ziołowa Naturalnie Zdrowi