GREENWAY BIOPIEKARNIA GDAŃSK WRZESZCZ

3
1299

adres: 80-243 Gdańsk, ul.Dmowskiego 11f
telefon: (0-58) 341 11 74

Wyświetl większą mapę

Godziny otwarcia:
pn – nd: 7:00 – 18:00

W Bio piekarni przy ulicy Dmowskiego żywność ekologiczna posiada certyfikaty. Wszystkie wypieki wykonywane są tradycyjnymi metodami z epok przedprzemysłowych, z mąk z pełnego przemiału ziarna. Do wypieków nie dodawane są konserwanty, polepszacze, barwniki i sztuczne dodatki. Największym powodzeniem stałych bywalców cieszą się chleby i bułeczki orkiszowe oraz marchewkowe babeczki.

3 KOMENTARZE

 1. Ot, co znaczy działać na zasadach franczyzy. Urzeczony produktem oraz jakością obsługi w piekarni w Gdyni przy ul. Dworcowej zaszedłem do tej we Wrzeszczu.
  Różnica jest diametralna; jedna z pań obsługuje ledwo poprawnie, druga robi łaskę, że żyje. Ostatnio jedna z nich sprzedała mi czerstwy chleb, co oczywiście przy następnej wizycie zgłosiłem. Pani(ta druga) zakwestionowała mój zarzut lakonicznym „NIE!”
  Produkt, choć nie tani, jest naprawdę rewelacyjny (pod warunkiem, że świeży;)), ale poza dobrym produktem ważne jest także dbanie o markę, a piekarnia we Wrzeszczu sprawia, że najzwyczajniej tracicie Państwo (mówię do franczyzodawców) klientów.
  Nie obrażam się na firmę, jednakże życzyłbym Państwu i sobie, że firma z większą dbałością dobierać będzie współpracowników.

 2. Zgadzam się z przedmówcą. Często chodzę do tej we Wrzeszczu. I najczęściej nie spotykam się z sympatycznym przyjęciem. Raz w wakacje miałam szczęscie do młodej sympatycznej ale ona była tam na zastępstwo.

 3. Kupowałam produkty niemalże przez całą Zimą 2012 r. we Wrzeszczu. Moja cierpliwość jednak skończyła się do Pani o ciemnych włosach i śniadej cerze. Wyjątkowo żle dobrana i niesympatyczna aparycja. Wchodzę do sklepu i już na samym wejściu robi się nieprzyjemnie: Pani ma lekceważące spojrzenie i nadomiar stosunek do klienta. To nie ma nic wspólnego z profesjonalną obsługą klienta a produkt przecież nie należy do najtańszych. Nie doradza, nie wykazuje inicjatywy, jest zniecierpliwiona. I to nie był zły dzień, zdarzyło się to ok. 15-20 razy.
  Pamiętajmy, że (dobry!) sprzedawca to połowa sukcesu.

  I tak dla odmiany, pozdrawiam serdecznie i ukłony dla Pani w dredach i Pana z Gdyni- oboje przesympatyczni. Chciałoby się powiedzieć sprzedawcy na 5+.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here