III Mistrzostwa Pomorza i Kaszub w Szydełkowaniu w Galerii Przymorze!

0
529
III Mistrzostwa w Szydełkowaniu
III Mistrzostwa w Szydełkowaniu

Już w najbliższą sobotę 1 października, miłośnicy robótek ręcznych będą mogli wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu- III Mistrzostwach Pomorza i Kaszub w Szydełkowaniu.

Impreza rozpocznie  się przy Zielonej Ścianie Galerii Przymorze o godzinie 15:00. Jej celem jest propagowanie rękodzieła, w tym szydełkowania jako ciekawego hobby dla twórczych i kreatywnych osób.

Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody: telewizor 22 cale, generator pary oraz ekspres do kawy. Oprócz tego będą losowane nagrody niespodzianki.

Podczas trwania imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach szydełkowania, a dla najmłodszych przygotowano specjalny kącik, w którym będą mogli wykonać bransoletki przyjaźni.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.facebook.pl/myboshipolska i uiszczenie opłaty w wysokości 20 zł, która przeznaczona zostanie na materiały dla uczestników.

Imprezie będzie towarzyszyła  wystawa haftu- 50 obrazów z DMC oraz prezentacje produktów wiodących firm, m.in.: DMC, Nako, Hoooked, MyBoshi, Prym, Clover, OkiDoki, Grafitec, czy Visage.

mistrzostwa w szydelkowaniu galeria przymorze
Źródło: www.galeriaprzymorze.pl

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here