Poznaj ofertę najlepszych specjalistów od wykończenia i aranżacji wnętrz!

0
3615

Interiors Poland to firma, którą zna niemal każdy kto szuka informacji na temat specjalistów od wykończenia i aranżacji wnętrz w Trójmieście. Jej fenomen polega na tym, że w dość krótkim czasie – 2 lat – zrealizowała ponad 300 inwestycji, zyskując setki zadowolonych klientów polecających ich kolejnym osobom.

 Wykończenia i aranżacja wnętrz

Interiors Poland to bogata, ale przejrzyście skomponowana oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie, dostosowując zakres usług do zasobności portfela i potrzeb mieszkania.

Firma proponuje pomoc w następujących czynnościach:

wyborze mieszkania,przygotowaniu kosztorysu dla banku, sporządzeniu dokumentacji dla dewelopera,przygotowaniu projektu,zakupie potrzebnych produktów, transporcie i magazynowaniu,wykonaniu wszystkich prac wykończeniowych,nadzorze pracy,przygotowaniu lokalu do zamieszkania.

Wykończenia pod klucz Gdańsk opinie

Jej pracownicy to sztab projektantów i biur projektowych oraz kilkanaście ekip budowlanych, wspieranych przez podwykonawców oraz osoby z działu sprzedaży. Wszyscy są specjalistami w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz, a system ich pracy i podejście do klienta również składają się na całościowy sukces.

Od niedawna firma przyjmuje klientów , co również wpływa na jakość obsługi.  Nowy showroom jest wizytówką firmy i przedsmakiem możliwości jakimi dysponują kreatywni pracownicy. Miejsce to zawsze tętni życiem, odbywają się tutaj szkolenia, warsztaty i dni otwarte, tak aby każdy mógł zobaczyć pracę zespołu od podszewki. Jak widać otwartość na klienta, nowoczesne podejście i dostosowywanie się do ich potrzeb daje niesamowite efekty i obustronne zadowolenie.

Polecamy:

Market budowlany Gdańsk