Klasztorne Smaki w Galerii Przymorze – czyli kolejna edycja Zielonego Jarmarku!

0
829
PRZYMORZE 007 16 ZIELONY TARG 340x240
PRZYMORZE 007 16 ZIELONY TARG 340x240

Klasztorne Smaki w Galerii Przymorze – czyli kolejna edycja Zielonego Jarmarku!

W drugiej połowie tygodnia Zielony Jarmark ponownie zagości w Galerii Przymorze. Przestrzeń w pobliżu Zielonej Ściany wypełniona zostanie stoiskami z tradycyjną, zdrową, regionalną żywością oraz atrakcyjnym rękodziełem. Impreza potrwa 4 dni – od środy do soboty włącznie.

Zielony Jarmark na stałe wpisał się do kalendarza tutejszych wydarzeń. Co miesiąc wystawcy z różnych regionów zjeżdżają do Galerii Przymorze by zaoferować klientom swoje naturalne, ekologiczne produkty i przetwory. Główną zaletą sprzedawanych specjałów jest tradycyjna metoda ich wytworzenia – przy ich produkcji nie używa się chemii, konserwantów czy polepszaczy smaku.

PRZYMORZE_007-16_ZIELONY_TARG_340x240

Goście, którzy odwiedzą Galerię w dniach 23-26. listopada będą mogli degustować i zakupić:

– wędliny staropolskie,
– chleby na zakwasie,
– serki górskie,
– pierogi,
– ręcznie robioną chałwę turecką,
– przyprawy ekologiczne,
– ukraińskie przetwory,
– herbaty owocowe i lecznicze,
– miody i pyłki kwiatowe,
– eko sękacze,
– produkty rękodzielnicze.

Podczas nadchodzącej edycji pojawią się również ciekawe nowości dla prawdziwych koneserów. Szczególnie polecamy ofertę klasztornych smaków, a w niej m.in. kiszone śledzie czy kiszone sery. Ponadto dostępne będą również smakowite wyroby z gęsi, palcówki kujawskie i suszone wędliny.

Wielu wystawców ma swoich stałych klientów, którzy regularnie dopytują kiedy odbędzie się kolejna edycja Zielonego Jarmarku. To dla nas szczególnie miła informacja, bo przecież przy tego typu wydarzeniach to zadowolenie naszych gości jest najważniejsze – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Galerii Przymorze.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

O GALERII PRZYMORZE | www.galeriaprzymorze.pl

Galeria Przymorze to nowoczesne, a zarazem bardzo przyjazne centrum handlowe z ciekawą ofertą handlową. Wśród licznych sklepów i salonów znajdują się punkty związane z modą, zdrowiem, urodą, upominkami, kulturą, a także świadczące różnego rodzaju usługi.

Dodatkowy atutem centrum jest jego strefa gastronomiczna, która od lat cieszy się dużą popularnością.

Charakterystycznym elementem obiektu jest jego ogród wertykalny zwany potocznie Zieloną Ścianą. Nawiązuje on zarówno do samego położenia miasta, jak równie do przylegającego do galerii Parku.

Dla odwiedzających galerię ważnym udogodnieniem jest także łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz przestronny, bezpłatny parking z nowoczesnym systemem AFA.

Galeria Przymorze to nie tylko idealne miejsce na zakupy, ale również przestrzeń, w której organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń o charakterze prospołecznym i kulturalnym.