Przygotuj ciało na lato – skorzystaj z depilacji laserowej!

0
1217
Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 8
Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 8

Gładkie nogi bez konieczności częstego ich golenia i depilacji to marzenie wielu kobiet. Metod na pozbycie się zbędnego owłosienia jest wiele – depilacja woskiem, pastą cukrową, specjalnymi kremami, depilatorem lub zwykłą golarką.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 22Ostatnio dużą popularnością cieszy się depilacja laserowa, która daje długotrwały efekt gładkiej skóry, przez co jest coraz częściej wybieranym zabiegiem wśród wymagających Pań. Depilacja laserowa może być stosowana nie tylko na nogi, ale również ręce, pachy czy bikini.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 17Zabieg w porównaniu z wyżej wymienionymi metodami depilacji ma wiele zalet. Główną jest wspominany już długotrwały efekt. Jeśli poddamy się całej serii zabiegów – czyli ok. pięciu wizytom, efekty będą stałe. Włosy usuwane są z cebulkami, dlatego nie odrastają.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 5Laser jest najlepszym rozwiązaniem dla osób ze skórą wrażliwą. Jak na pewno zauważyło wiele z Was, golenie maszynką doprowadza do zaczerwienienia, podrażnień, pojawienia się krostek. Po jakimś czasie skóra staje się sucha i szorstka,  przez co i tak nie możemy pochwalić się wydepilowanym ciałem.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 18Metoda laserowa pozwala uniknąć wszystkich tych problemów, co jest jej niewątpliwym atutem. Bardzo często przed zabiegiem, pojawia się pytanie czy można poddać się zabiegowi depilacji laserowej jeśli mamy na ciele pieprzyki. Oczywiście jeśli znamiona nie są złośliwe, ze stanem zapalnym, można usunąć włosy tym sposobem. Pieprzyki są odpowiednio zabezpieczone, także nie ma żadnego ryzyka powikłań.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 6Kolejne pytanie – czy zabieg jest bolesny. Nie. Owszem pojawia się pewien dyskomfort, ale można go zminimalizować stosując odpowiednią maść. Cena depilacji laserowej jest zależna od obszaru jaki depilujemy.  Często w dobrych salonach można wybrać odpowiedni pakiet, który pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 9

Depilacja laserowa to świetne rozwiązanie dla osób, które raz na zawsze chcą pozbyć się zbędnego owłosienia. Wybierając sprawdzony salon możemy liczyć na bezpieczny, niemal bezbolesny zabieg, pozwalający cieszyć się gładką skórą.