MCDONALD’S GDAŃSK GŁÓWNY

6
3227

mcdonalds gdańsk główny


Wyświetl większą mapę

adres:
ul. Podwale Grodzkie 1 (w budynku Dworca PKP)
80-900 Gdańsk.
telefon: 0 694 495 910
Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela: 5.00 – 1.00
liczba miejsc: 106
parking: brak
śniadanie do 10.30
hotspot

6 KOMENTARZE

  1. nie szanują pracowników. Jeśli się zwolnisz(bo musisz) to wystawią ci taką opinię, że nie zatrudnią cię już w żadnej innej restauracji.A premie i propozycje awansu dają złym pracownikom?! Na to wychodzi!!!

  2. Przepracowałem kilka miesięcy i o te kilka miesięcy za dużo.. i nie chodzi tu wcale o prace,choć jest ciężko, ale można się przyzwyczaić, ale ci ludzie…mowa o menagerach…[śmiech]..w przeważającej części zakompleksieni, wredni i wścibscy ludzie,obadują pracowników[w tym króluje menager Ania F. wyżywa się na pracownikach, wredna sucz].Większość menagerów wykorzystuje swoją”władzę” w pracy,rekompensując sobie,że są „malutcy” w własnym życiu prywatnym,w tym miejscu chcę pozdrowić Marlenę P.Oczywiście są wyjątki.Wredny,ale konsekwentny Krzychu, Karol, Sylwia i Grażka.Reszta to Ż A L.Instruktorzy też pozostawiają wiele do życzenia-słodziutka i leniwa Alina, no i Daria- od takich kobiet z daleka, kto ja zna to wie o czy mówie.
    Jeżeli ktokolwiek zastanawia się czy tam pracować, to mówię NIE.Owszem McD tak,ale nie na głównym,chyba, że ktoś lubi być poniżany, sado maso.

  3. w sopocie tez tak jest 😀 sami kretyni . wyzywaja sie ci menadzezy a sa beznadziejni 😀

  4. Naprawde jest aż tam tak źle?Ja mialam isc tam ale w ostatniej chwili rezygnowalam. a jak myslicie jak jest w Galeri?

  5. Zgadzam się z poprzednią opinią wypisaną przez kolegę! Kadra menadzerska nic się nie zmieniła. Lubią poniżać pracowników i wyrzywać się na nich, słowo powiesz a masz przesrane do końca. Pracuję tam krótko a przewineło się tyle osób, że codziennie widzę po dwie, trzy nowe osoby. Każdy się zwalnia, bo mają dość i co tu się dziwić. Żałuję swojej decyzji i za marne pieniądze, za tak ciężką harówę?!! Totalny wysysk, brak szacunku do pracownika. Nawet gdy poważnie się oparzysz nie ma bata stoisz tam gdzie masz aż nie minie Twój czas pracy. Nie polecam nikomu pracy na dworcu głownym w McD ani w Galeri Bałtyckiej gdyż oba punkty są ze sobą połączone w jedną całość. No chyba że lubisz być poniżanym albo nic Cie nie ruszy z takich rzeczy! Nie wspomnę o sposobie traktowania osób które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności!. Szkoda tylko, że nikt się nie odezwie, każdy milczy i udaje okłamując samych siebie że jest ok. Już lepsze jest zamiatanie ulic czy rozdawanie ulotek od McDonalda. Niestety klimat restauracji i w jaki sposób się pracuje tworzą ludzie a Ci na Głownym nie zaslugują nawet na jeden punkt pochwały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here