Pegaz – profesjonalne i dyskretne wsparcie dla rodzin

0
3052
poradnia psychologiczno pedagogiczna gdansk pegaz 2 e1521196453730
poradnia psychologiczno pedagogiczna gdansk pegaz 2 e1521196453730

Jeśli Twoje dziecko nie rozwija się prawidłowo, masz problemy wychowawcze lub nie radzisz sobie w relacjach rodzinnych, powinieneś poprosić o fachową pomoc. Nie zawsze jest to łatwe, często boimy się być oceniani, dlatego istotne jest aby profesjonalna placówka, do której się zgłaszamy była przyjazna i dyskretna.

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna Gdynia

Jeśli szukasz takiego miejsca, powinieneś zapoznać się z ofertą centrum pomocy psychologicznej. Jest to placówka z 9 letnim doświadczeniem, pod której opieką znajduje się ponad 6000 dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Punkty Pegaza znajdują się w kilku lokalizacjach na Pomorzu – w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Baninie.

Warsztaty dla dzieci i rodziców Gdańsk Gdynia Rumia Banino Słupsk

Oferta poradni to m.in.:

  • Integracja Sensoryczna – diagnoza i terapia SI, terapia ręki,
  • Fizjoterapia Dzieci i Niemowląt – fizjoterapia dzieci, fizjoterapia niemowląt, wady postawy, skolioza, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, kinesiology taping, masaż Shantala, metoda Vojty, metoda NDT – Bobath,
  • Logopeda – logopedia, neurologopedia, wczesna interwencja logopedyczna, terapia afazji, terapia jąkania, logorytmika.

Psycholog-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

  • Psycholog dziecięcy – psychoterapia dzieci, psychoterapia rodzin, nowe uzależnienia, koncentracja uwagi, testy na inteligencję, dysleksja, dyskalkulia, metoda dobrego startu, terapia DDA, przygotowanie do szkoły, szkoła dla rodziców, akademia emocji,
  • Pedagog – terapia pedagogiczna, terapia ręki, metoda dobrego startu, ruch rozwijający W. Sherborne, arteterapia, sensoplastyka, trening umiejętności społecznych,
  • Warsztaty dla dzieci i rodziców – w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Baninie,

Przedszkole-Terapeutyczne-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

  • Przedszkole Terapeutyczne – dla dzieci od 2 do 6 lat. W ofercie zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, logorytmika, zabawy z językiem angielskim, a także wsparcie terapeutów i specjalistów poradni,
  • Turnusy rehabilitacyjne – codzienne zajęcia metodą Vojty i Bobath, masaże, fizykoterapia, arteterapia, dogoterapia, integracja sensoryczna, wsparcie logopedów i psychologów.

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna w Gdyni

Poradnia psychologiczno pedagogiczna pegaz Gdańsk Gdynia Rumia Banino Słupsk

Placówka oferuje również terapie bezpłatne, prowadzi również internetowy poradnik ”Klub Rodzica”, w którym znajdują się bardzo przydatne informacje dotyczące ćwiczeń, terapii czy kreatywnych zabaw z dzieckiem.

Pedagog-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

Specjaliści  dokładają wszelkich starań, aby Pacjenci znajdujący się pod ich opieką byli zadowoleni ze świadczonych usług. Kadra to naprawdę świetni fachowcy z dużym doświadczeniem i wiedzą.

Integracja-Sensoryczna-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

Każdy kto potrzebuje skutecznego i dyskretnego wsparcia dla siebie i swojej rodziny, może skontaktować się z wybraną placówką.