PEŁEN EMOCJI DZIEŃ OJCA W GDYŃSKIM KLIFIE!

0
1004
W sobotę 19 czerwca Centrum Handlowe Klif Gdynia zaprasza na wydarzenie z okazji Dnia Ojca. Tego dnia na gości trójmiejskiego centrum czekać będzie szereg atrakcji, które przyciągną uwagę nie tylko mężczyzn – m.in. wyścigi na symulatorach jazdy, prezentacje najnowszych modeli samochodów Land Rover, a także stoiska kosmetyczne z produktami dla Panów. W trakcie wydarzenia poznamy zwycięzcę konkursu Harley Davidson za zakupy w Klifie!, w którym główną nagrodą jest oryginalny Harley-Davidson Sportster 883 Roadster. Gościem specjalnym Dnia Ojca w gdyńskim Klifie będzie Krzysztof Hołowczyc.
Dzień Ojca w Gdyńskim Klifie
Dzień Ojca w gdyńskim Klifie rozpocznie się o godzinie 14:00. Klienci trójmiejskiego centrum dwukrotnie spotkają się z rajdowym mistrzem Polski i mistrzem Europy – Krzysztofem Hołowczycem (o 14:00 i 16:00). Podczas spotkań na podium będzie można porozmawiać z gwiazdą motoryzacji, otrzymać autograf oraz wziąć udział w specjalnie przygotowanych na tę okazję konkursach.
O godzinie 15:00 rozpocznie się blok pt. Ciekawostki i nowinki technologiczne dla Taty, przygotowane przez partnerów wydarzenia: salony Komputronik, Sony Centrum Foto Alfa i N.Nagel. W ramach tej części na specjalnie przygotowanych stoiskach specjaliści zaprezentują gościom Klifu idealne prezenty na Dzień Ojca. Wśród nich znajdzie się najnowszy model laptopa firmy Dell i jednocześnie najcieńszy laptop świata – Notebook Dell Adamo XPS. Równie atrakcyjna będzie prezentacja Apple iPADa 16GB. Amatorów technologicznych nowinek z pewnością przyciągnie także stoisko z aparatem cyfrowym Nex ze zmienną optyką marki Sony oraz prezentacja serii zegarków TOUCH COLLECTION marki Tissot.
O 17:00 uczestnicy wydarzenia wezmą udział w konkursach z nagrodami, przygotowanych przez markę Land Rover. Na parkingu przed Klifem Land Rover zaprezentuje także pięć najnowszych modeli samochodów (Land Rover DEFENDER, Land Rover FREELANDER 2, Land Rover DISCOVERY 4, RANGE ROVER SPORT, RANGE ROVER). Obecność dealera sprawi, że żadne z pytań nie pozostanie bez odpowiedzi, a zainteresowani klienci będą mogli zapisać się na jazdę próbną tym ekskluzywnym autem.
Jedną z ciekawszych atrakcji wydarzenia będzie wręczenie nagrody głównej konkursu Harley-Davidson za zakupy w Klifie!, w którym wzięli udział klienci Centrum Handlowego Klif Gdynia, którzy w terminie od 5 maja do 14 czerwca dokonali najwyższych jednorazowych zakupów w jednym ze 150 salonów na terenie centrum. Podczas Dnia Ojca w Klifie szczęśliwy zwycięzca z rąk Krzysztofa Hołowczyca otrzyma kluczyki do słynnego motocykla marki Harley-Davidson!
Dodatkowymi atrakcjami sobotniej wizyty w Klifie będą symulatory jazdy samochodami wyścigowymi. Dla panów przygotowano także specjalne stoiska kosmetyczne z perfumami i kosmetykami pielęgnacyjnymi, które zaprezentują obecne w Klifie perfumerie: Douglas, L’Occitane i Sephora.
Centrum Handlowe Klif Gdynia serdecznie zaprasza na Dzień Ojca!