Pomorski świat rozrywki – zobacz jakie miejsca warto odwiedzić

0
996

Pomorze to region, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Koncerty, imprezy taneczne, ciekawy repertuar kin, zabawa w parkach rozrywki – wszystko to czeka na gości nie tylko w sezonie letnim, ale przez cały rok!

Mówiąc o rozrywkowej stronie Pomorza, na pierwszy plan wysuwa się Trójmiasto z bogatą ofertą klubów, kin i innych ciekawych miejsc. Poza znaną wszystkim metropolią, istnieje jednak mnóstwo mniejszych miejscowości, które również zachwycają kreatywnością i przyciągają turystów możliwością zabawy oraz przyjemnego spędzania czasu.

pomorskie travel atrakcje pomorze (2)

Osoby chcące obejrzeć dobry film, mogą skorzystać z bogatej oferty kin. Do wyboru mamy tu m.in.: Kino Remus w Kościerzynie, Kino Żuławy w Nowym Dworze Gdańskim, Kino Delfin w Ustce, Kino Rejs w Słupsku.

Również miłośnicy clubbingu i nocnego życia znajdą tu coś dla siebie. W miejscowościach nadmorskich warto odwiedzić klub Bahama w Jastrzębiej Górze, FALĘ we Władysławowie, Solar Beach Bar w Chałupach, Summer Club w Jastarni.
Na Kaszubach najbardziej znanym i najczęściej odwiedzanym miejscem jest klub Image.

pomorskie travel atrakcje pomorze (11)

Pomorskie to również mnóstwo parków tematycznych i parków rozrywki. Dino Park w Malborku, Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, Centrum Rodzinnej Rekreacji w Jantarze, Kaszubski Park Miniatur, Świat Labiryntów w Bliznach, Park Dinozaurów w Łebie – te i wiele innych atrakcji czekają na rodziny z dziećmi oraz pasjonatów mocnych wrażeń.

pomorskie travel atrakcje pomorze (13)

Pomorze to region, w którym znajdą coś dla siebie osoby kochające wypoczynek, sporty na świeżym powietrzu i nowe wyzwania. Nie zabraknie również atrakcji dla kinomaniaków i melomanów.

pomorskie travel atrakcje pomorze (12)

Wszyscy, którzy planują urlop na Pomorzu i chcą zapoznać się z rozrywkową ofertą regionu, mogą odwiedzić stronę Pomorskie Travel, gdzie zaprezentowane zostały wszystkie warte poznania miejsca i wydarzenia.

Jest to portal dla osób ciekawych nowych miejsc i chcących skorzystać z jak największej ilości atrakcji. Dzięki ciekawym zestawieniom i bogatym opisom przeróżnych obiektów, każdy z pewnością wybierze przestrzeń odpowiednią dla siebie.

Polecamy:

pomorskie.travel.pl