„Rak. To się leczy!” – weekend z onkologią w Galerii Bałtyckiej

0
776
galeria bałtycka9
galeria bałtycka9

Bezpłatne konsultacje z lekarzami, a także konkursy prozdrowotne i wystawa zdjęć Amazonek – to wszystko już w najbliższy weekend 21 do 23 czerwca 2013 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Akcja poświęcona edukacji onkologicznej, organizowana pod nazwą Woman`s Days, stanowi część ogólnopolskiej kampanii społecznej „Rak. To się leczy!”.

O tym, że rak wcześnie wykryty jest całkowicie wyleczalny, mówić będą edukatorzy oraz osoby, które wygrały z nowotworem. A to wszystko w otoczeniu okolicznościowej wystawy Federacji Stowarzyszeń Amazonki.

Dodatkowo odwiedzający Galerię Bałtycką w Gdańsku będą mogli otrzymać okolicznościowe almanachy „Warto wiedzieć, by wygrać”, kompendium wiedzy o nowotworach, sposobach ich rozpoznawania, a także wskazówki, jak żyć, żeby zminimalizować ryzyko choroby.  Podczas Woman`s Days nie zabraknie też prozdrowotnych konkursów z nagrodami.

Woman`s Days to cykl weekendowych akcji edukacyjnych organizowanych w 7 miastach w Polsce – w ramach kampanii społecznej „Rak. To się leczy!”, której ambasadorkami zostały m.in. Kayah, Małgorzata Kożuchowska oraz Dorota Stalińska. Strona kampanii: www.rak.tosieleczy.pl.

Harmonogram Woman`s Days 21-23.06.2013 r.

Piątek: 16:00 – 20:00
Sobota – niedziela: 12:00 – 20:00
Konsultacje lekarskie: sob. – niedz. 12:00 – 20:00

galeria bałtycka gdańsk sklepy