Sklepy ziołowe Gdańsk – TOP 5 obiektów w mieście

0
1072
Sklepy zielarskie Naturalnie Zdrowi

Zielarstwo i medycyna naturalna zyskuje w ostatnich latach na popularności. Coraz więcej leków zastępowanych jest różnego rodzaju ziołami, naparami lub wywarami. Nasuwa się jednak pytanie – czy znamy sprawdzone sklepy zielarskie, które zapewnią nam najwyższą jakość produktów? 

Leki ziołowe a leki tradycyjne

Należy pamiętać, że zioła nie zastąpią nam wizyt u lekarza i leków przeznaczonych na ciężkie schorzenia. Mogą one poprawić naszą kondycję fizyczną, samopoczucie i stan zdrowia – często są nawet polecane przez lekarzy. Nie należy jednak zamykać się na medycynę tradycyjną, która może ocalić nam życie w wielu przypadkach.

Naturalne zioła lecznicze 2

Naturalne leki ziołowe – zastosowania, działanie, właściwości

Uspokajające, przeciwzapalne, usprawniające pracę jelit, obniżające ciśnienie… – działania ziół można wymieniać w nieskończoność. Niektórzy używają ich do leczenia niepokojących objawów, inni profilaktyczne aby wzmocnić swój organizm. Niezależnie od potrzeb, chcąc utrzymać dobrą kondycję zdrowotną, powinniśmy kupować produkty w dobrze wyposażonych i sprawdzonych aptekach zielarskich

Poniżej znajdziemy listę pięciu najczęściej polecanych sklepów ziołowych w Gdańsku:

1.Sklep zielarski Centuria – działa na rynku już od ponad 20 lat. W jej ofercie znajdziemy produkty pomagające m.in. w: Aromaterapii, apiterapii i zdrowym odżywianiu. Są to artykuły takie jak:

 • zioła sypane, 
 • żywność BIO,  
 • preparaty pszczelarskie,
 • kosmetyki naturalne. 

Sklep ziołowy Centuria zlokalizowana jest w Starej Oliwie w pobliżu katedry i parku, dokładnie przy ulicy Stary Rynek Oliwski 8.

sklepy zielarskie Gdańsk

Kontakt:
Telefon: 510 059 817
E-mail: info@centuria.net.pl

2.Eko-zioła – sklep sprzedający zioła, zdrową żywność bogatą w błonnik, bezglutenową lub bezcukrową.  Znajdziemy tu też suplementy, olejki konopne i naturalne kosmetyki. Klienci szczególnie chwalą podejście pracowników do osób niewtajemniczonych w świat ziół oraz konkurencyjne ceny. Sklep zielarski oferuje także pomoc w realizacji zamówień na rzadkie produkty ekologiczne. Zlokalizowany przy ulicy Gdyńskiej 4, w pawilonie na początku „deptaka” Żabianki od strony tramwajów. 

apteki ziołowe Gdańsk

Kontakt:
E-mail: sklep@eko-ziola.pl
Telefon: 530-990-223

3.AronPharma – jedna z niewielu aptek, która prowadzi badania nad produktami w swoim własnym laboratorium. Dzięki partnerstwu z firmami Greenvit i Bart osiąga świetne wyniki w pozyskiwaniu nowych surowców i tworzeniu wydajnych, leczniczych mieszanek ziołowych. Specjalizacjami apteko-laboratorium jest ziołolecznictwo w problemach metabolicznych, wspomaganie leczenia onkologicznego i suplementacja aktywności fizycznej. Firma prowadzi sprzedaż w stacjonarnych placówkach oraz online. 

internetowe sklepy ziołowe

Kontakt:
E-mail: office@aronpharma.pl
Telefon: 58 551-85-45

4.Rumianek – sklep zielarsko-medyczny z miłą i kompetentną obsługą, która pomoże wybrać odpowiedni produkt spośród: 

 • mieszanek ziołowych, 
 • olejków CBD, 
 • miodów
 • suplementów diety.

Opinie klientów na temat apteki są pozytywne, większość osób kładzie nacisk na miłą obsługę i szeroki asortyment.

Zioła naturalne Gdańsk

Kontakt:
E-mail: rumianek.sklep@hotmail.com
Telefon: 510-300-021, 511-330-883

5.Natura – sklep zielarsko-medyczny, który pracuje od lat 80-tych na bazie starych, dobrych receptur. Działalność prowadzi na gdańskiej Morenie nie tylko poprzez sprzedaż leczniczych produktów, ale także poprzez propagowanie zdrowego stylu życia. Oferta sklepu zielarskiego to m.in.:

 • zioła, 
 • herbaty ekologiczne, 
 • suplementy diety, 
 • ekologiczne przyprawy, 
 • leki bez recepty, kosmetyki, 
 • produkty do codziennej pielęgnacji, 
 • elementy zdrowej żywności.

Sklep zielarski Gdańsk

Kontakt:
Telefon: 507 018 704

Internetowa apteka ziołowa – wszystkie zioła bez wychodzenia z domu

Jeśli wizja jeżdżenia po Gdańsku, aby znaleźć odpowiedni sklep nie do końca Ci się podoba, możesz też kupić zioła też przez internet – istnieją zielarskie apteki internetowe zapewniające nawet większy wybór produktów niż sklepy stacjonarne. Wybierając taką opcję nie tylko będziesz miał możliwość kupna produktów leczniczych bez wychodzenia z domu, ale także znajdziesz liczne porady i zastosowania ziół w codziennym życiu. Przykładem takiego rozwiązania może być przyjazna klientom apteka Naturalnie Zdrowi.

Apteki ziołowe Naturalnie Zdrowi

Apteka ziołowa Naturalnie Zdrowi

Naturalnie zdrowi to internetowa apteka ziołowa nastawiona nie tylko na sprzedaż i zysk, ale także blog ze skarbnicą wiedzy na temat produktów zielarskich – są to ich zastosowania, właściwości, działanie i wiele, wiele innych (mało kto wie, jak wielką moc mogą mieć zioła!). Zielarski sklep internetowy ma duże doświadczenie w zielarstwie i fitoterapii, którą zajmuje się już od wielu lat. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z kwalifikowanym konsultantem, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości – numer znajdziesz na stronie https://apteka-naturalniezdrowi.pl/.