Skoki narciarskie w Galerii Chełm Gdańsk

0
1056
Adam Malysz TCS Malysz 3769096
Adam Malysz TCS Malysz 3769096

galeria chełm gdańskZbliżają się Mikołajki, a w Galerii Chełm, w Tesco każdy będzie mógł wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu narciarskim. Od 6 do 12 grudnia Tesco oferuje możliwość skorzystania z symulatora skoków narciarskich, na jakich ćwiczą profesjonaliści.

To będzie zupełnie jak z prawdziwym skoku, każdy będzie musiał usiąść na belce, poczekać na zielone światło, ruszyć i wylądować. Nie jest to jednak takie proste, bo punkty liczą się za wybicie z progu oraz za lądowanie!
Będą przygotowane konkursy grupowe jak indywidualne.

Tylko najlepsi wygrają nagrody i dostaną puchary, warto więc ćwiczyć już kondycję.

Dzieci będą za to mogły rozwijać twój talent artystyczny rysując z pomocą studentów ASP w Gdańsku. Oprócz rysowania, najmłodsi projektować będą bombki, trójwymiarowe płatki śniegu i wiele innych ozdób, które powieszą na swoich choinkach w domach.

Warsztaty odbędą się 4 i 5 grudnia oraz 18 i 19. Przyjdzie również Święty Mikołaj, wszyscy będą śpiewać kolędy i rozwiązywać różne konkursy.

Dodatkowo rodzice, którzy uznają, że ozdoby choinkowe ich pociech są wyjątkowe, można zgłosić je na konkurs. Wystarczy wziąć od sprzedawcy kupon konkursowy, wypełnić i razem z ozdobą wysłać do organizatora. Może to właśnie Państwa dziecko dostanie prezent bezpośrednio na Święta.

Między 1, a 24 grudnia będzie można skorzystać z darmowej usługi pakowania prezentów.

Podsumowując:
6 – 12 grudnia – Skoki narciarskie i turnieje
4-5 i 18-19 grudnia – warsztaty plastyczne dla dzieci
1-24 grudnia – darmowe pakowanie prezentów