Smakuj Trójmiasto- Christmas Edition w Galerii Metropolia

0
768
smakuj trojmiasto christmas edition galeria metropolia
smakuj trojmiasto christmas edition galeria metropolia

W najbliższy weekend 2 grudnia, Galeria Metropolia zaprasza miłośników niezwykłych smaków na kolejną edycję wydarzenia „Smakuj Trójmiasto”!
Tym razem będzie to wyjątkowa odsłona kulinarnego święta. Z jednej strony zbliża się Boże Narodzenie, któremu towarzyszy magiczny klimat, z drugiej, na uczestników czeka kilka zmian w organizacji festiwalu.

To co pozostaje niezmienne to mnóstwo pysznego jedzenia i niespotykana atmosfera. Na gości czekać będą tradycyjne świąteczne potrawy, aromat grzybów, barszczu, kapusty, ryb, pierogów i słodkości z nutą cynamonu. Nie zabraknie również nowoczesnych smaków i kulinarnych eksperymentów.

Odbędą się również warsztaty, pokazy,  degustacje i konkursy, a dla najmłodszych zaplanowano mini- studio, gdzie będą mogły pisać listy do Świętego Mikołaja.

Nowością w tej edycji festiwalu będzie jego miejsce- wydarzenie odbędzie się w Galerii Metropolia w Gdańsku Wrzeszczu. Tym razem impreza potrwa też dłużej- 2 dni- sobotę i niedzielę!
Oprócz jedzenia znajdzie się też wiele innych, ciekawych stoisk- nowoczesny design, naturalne kosmetyki, biżuteria, dodatki i akcesoria- wszystko co może stać się ciekawym prezentem dla najbliższych. Z tego powodu przez cały festiwal będzie również otwarte stanowisko do kreatywnego pakowania upominków, dostępne dla wszystkich gości festiwalu.

smauj trojmiasto edycja swiateczna
Źródło: facebook Galeria Metropolia

Plan wydarzenia:

WARSZTATY:

SOBOTA:

12.00 wianki adwentowe z AGU Leśniewska, cena 100 zł, zgłoszenia na maila agnieszkalesniewska2014@gmail.com tytułem „wianki Smakuj Trójmiasto”

15.00 – świąteczne kule z Flora Muzyka, cena 30 zł, zgłoszenia na maila floramuzyka@gmail.com tytułem „kule Smakuj Trójmiasto”

Między 11.00-18.00 – półgodzinne segmenty warsztatowe z EcoArt – Akademia Kreatywności w klimacie świątecznym z elementami Sensoplastyki i slime dla dzieci, cena 15 zł, zgłoszenia na miejscu.

NIEDZIELA:

12:30 – wianki z Flora Muzyka, cena 70 zł, zgłoszenia na maila floramuzyka@gmail.com tytułem „wianki Smakuj Trójmiasto”

16.00 – świąteczne kule z APdeco, cena 55 zł, zgłoszenia na maila info@apdeco.pl tytułem „kule Smakuj Trójmiasto”

Między 11.00-18.00 – półgodzinne segmenty warsztatowe z EcoArt – Akademia Kreatywności w klimacie świątecznym z elementami Sensoplastyki i slime dla dzieci, cena 15 zł, zgłoszenia na miejscu.

Festiwal odbędzie się 2-3 grudnia w godzinach 11:00-19:00 na 1 piętrze Galerii Metropolia.
Wstęp dla dzieci poniżej 10 lat bezpłatny, pozostali- 5 zł.

Serdecznie zachęcamy do udziału!