Stegna Forest – wymarzone miejsce do wypoczynku nad morzem

0
2503

Marzysz o wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz cieszyć się świeżym nadmorskim powietrzem, pięknymi widokami i mieszkać w komfortowych warunkach?

Jeśli szukasz miejsca, które spełni Twoje oczekiwania, z pewnością powinieneś poznać ofertę Stegna Forest!

Apartamenty Stegna Forest

apartamenty stegnaforest (2) (Copy) apartamenty stegna nad morzem (1) (Copy)

apartamenty stegna forest z dzieckiem (4) (Copy)

Stegna Forest to nowoczesny kompleks apartamentów usytuowanych w zacisznym zakątku Stegny. Lokalizacja jest naprawdę wyjątkowa – blisko morza, na skraju sosnowego boru, w otulinie Parku Krajobrazowego Mierzeja.

Apartamenty w Stegnie lokalizacja

Przy samym obiekcie zaczynają się szlaki spacerowe w nadmorskim lesie, które prowadzą prosto na plaże, słynące z bursztynu! Jest to idealne miejsce do wypoczynku, regeneracji sił, ale również aktywnego spędzania czasu.

Atrakcje turystyczne Sopot

apartamenty stegna forest mierzeja (17) apartamenty mierzeja stegna forest(6) apartamenty stegna forest mierzeja (16)

Na terenie Stegna Forest znajduje się m.in.

  • siłownia na świeżym powietrzu,
  • wypożyczalnia rowerów,
  • plac zabaw
  • wewnętrzna sala zabaw dla dzieci.

Apartamenty Stegna nad morzem

apartamenty stegnaforest (1) (Copy) apartamenty stegna forest mierzeja (9) (Copy) apartamenty stegnaforest (4) (Copy)

Ponadto w okolicy jest mnóstwo ciekawych obiektów do zwiedzania. Warto wybrać się na Wyspę Sobieszewską, popływać kajakiem, jachtem lub łodzią po Pętli Żuławskiej, zobaczyć Kolej Żuławską, odwiedzić Muzeum Stutthof.

Jesienią jest to również świetne miejsce dla grzybiarzy ze względu na otaczające lasy.

apartamenty mierzeja stegna forest(9) (Copy) apartamenty stegna forest mierzeja (14) (Copy) apartamenty stegna forest mierzeja (15) (Copy)

Stegna Forest to również nowoczesne, wygodne apartamenty, które zapewniają wypoczynek w komfortowych warunkach. Goście do wyboru mają:

  • Apartament typu Studio – powierzchnia ok 22m2, maksymalnie dla 2 osób. Apartament znajduje się na II piętrze od strony północno – wschodniej,
  • Apartament jednopokojowy z wnęką sypialnianą – powierzchnia 30m2, maksymalnie dla 4 osób. Apartamenty jednopokojowe z antresolą znajdują się po stronie wschodniej, zachodniej oraz południowo- zachodniej,
  • Apartament dwupoziomowy – powierzchnia 40m2, dla maksymalnie 6 osób. Usytuowany na II piętrze od strony południowo- wschodniej lub północno – zachodniej,
  • Apartament Trzypokojowy – powierzchnia 40m2, dla maksymalnie 6 osób. Apartamenty tego typu położone są na parterze lub I pitrze od strony południowo – zachodniej,
  • Apartament dwupokojowystandard A – powierzchnia 36m2, dla maksymalnie 4 osób. Położony na parterze od strony wschodniej, zachodniej lub południowej,
  • Apartament dwupokojowy – standard B – powierzchnia 33m2, dla maksymalnie 4 osób. Usytuowany na I lub II piętrze od strony południowo – wschodniej, zachodniej lub północno zachodniej.

Apartament Stegna typu Studio

Powierzchnia ok 22m2, maksymalnie dla 2 osób

apartamenty stegna forest nad morzem (1) apartamenty stegna forest nad morzem (2) apartamenty stegna forest nad morzem (3) apartamenty stegna forest nad morzem (4) apartamenty stegna forest nad morzem (5)

Apartament Stegna jednopokojowy z wnęką sypialnianą

Powierzchnia 30m2, maksymalnie dla 4 osób

apartamenty stegna blisko morza stegna forest (3) apartamenty stegna blisko morza stegna forest (7) apartamenty stegna blisko morza stegna forest (5) apartamenty stegna blisko morza stegna forest (2) apartamenty stegna blisko morza stegna forest (1)

Apartament Stegna dwupoziomowy

Powierzchnia 40m2, dla maksymalnie 6 osób

noclegi nad morzem stegna forest (1) noclegi nad morzem stegna forest (2) noclegi nad morzem stegna forest (3) noclegi nad morzem stegna forest (5) noclegi nad morzem stegna forest (8)

Apartament Stegna Trzypokojowy

Powierzchnia 40m2, dla maksymalnie 6 osób

stegna forest apartamenty z dzieckiem(12) stegna forest apartamenty z dzieckiem(13) stegna forest apartamenty z dzieckiem(15) stegna forest apartamenty z dzieckiem(16) stegna forest apartamenty z dzieckiem(18)

Apartament Stegna dwupokojowy – standard A

Powierzchnia 36m2, dla maksymalnie 4 osób

noclegi stegna z dzieckiem stegnaforest (1) noclegi stegna z dzieckiem stegnaforest (3) noclegi stegna z dzieckiem stegnaforest (4) noclegi stegna z dzieckiem stegnaforest (5) noclegi stegna z dzieckiem stegnaforest (6)

Apartament Stegna dwupokojowy – standard B

Powierzchnia 36m2, dla maksymalnie 4 osób

apartamenty w stegnie blisko morza stegnaforest (2) apartamenty w stegnie blisko morza stegnaforest (5) apartamenty w stegnie blisko morza stegnaforest (8) apartamenty w stegnie blisko morza stegnaforest (9) apartamenty w stegnie blisko morza stegnaforest (10)

Apartamenty Stegna z dzieckiem

apartamenty stegna forest z dzieckiem (1) (Copy) apartamenty stegna forest z dzieckiem (4) (Copy) apartamenty stegna forest z dzieckiem (5) (Copy)

Wszystkie apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny oraz niezbędne sprzęty RTV i AGD i inne udogodnienia niezbędne do przyjemnego spędzania czasu. Każdy apartament posiada balkon lub taras co umożliwia bezpośredni podgląd placu zabaw.

apartamenty stegna forest z dzieckiem (3) (Copy) apartamenty stegna forest z dzieckiem (1) (Copy)

Na terenie całego obiektu jest darmowe Wi- Fi, a goście mogą korzystać także z bezpłatnego parkingu. Miejsce przemyślane jest w każdym detalu, tak aby każdy mógł cieszyć się w pełni z pobytu w Stegnie.

stegna forest apartamenty

Osoby zainteresowane rezerwacją apartamentu, zachęcamy do kontaktu:

Ul. Grunwaldzka 1E

82- 103 Stegna

E-mail: info@stegnaforest.pl

Tel.: 660 018 999

 

Zobacz również:

Apartamenty Saska Kępa na sprzedaż Warszawa