Studia MBA Project Management – poznaj ofertę najlepszej uczelni w Gdyni

0
1021
studia mba wsaib e1468238477341
studia mba wsaib e1468238477341

Sprecyzowanie swojej ścieżki zawodowej coraz częściej wiąże się z wyborem kierunku studiów podyplomowych, które mają pomóc nam zdobyć nową specjalizację i stać się ekspertem w danej dziedzinie. Czasami dalszą edukację proponuje nam sam pracodawca, a czasem jest to nasza samodzielna decyzja.

Kiedy mamy wpływ na wybór kierunku studiów oraz uczelni – warto zdecydować się na taką, która wyróżnia się najwyższym poziomem kształcenia, ponieważ otworzy nam to wiele możliwości zawodowych i sprawi, że będziemy posiadali ponadprzeciętną wiedzę.

Studia MBA w Gdyni

studia mba gdynia gdańsk

Kierunkiem, który od niedawna cieszy się wielkim zainteresowaniem są studia MBA Project Management kierowane do kadry menadżerskiej, konsultantów oraz osób, które wiążą swoją karierę zawodową z zarządzaniem projektami na najwyższym, eksperckim poziomie. Jedną z najlepszych uczelni, które kształcą na tym kierunku jest Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni.

To co wyróżnia WSAiB to:

  • Kompleksowa wiedza dotycząca zarządzania projektami, programami oraz portfelem projektów wzbogacona o umiejętności miękkie oraz kompetencje zarządzania organizacją,
  • Program uwzględniający standardy najważniejszych organizacji branżowych (PMI, AXELOS, APMG), obejmujący zarówno podejście tradycyjne jak i zwinne (agile),
  • Możliwość uzyskania przez słuchaczy nawet 11 międzynarodowych certyfikatów branżowych,
  • Zajęcia prowadzone przez specjalistów, praktyków, wykładowców akademickich i akredytowanych trenerów.

Absolwenci kończący studia MBA w Gdyni będą mianowani specjalistami w swojej dziedzinie i uzyskają kwalifikacje umożliwiające:

  • Zarządzanie organizacją/działem organizacji pracującym w sposób projektowy,
  • Zarządzanie Biurem Projektów (PMO),
  • Tworzenie dedykowanej metodyki pracy organizacji z wykorzystaniem znanych standardów,
  • Kierowanie projektami transformacji organizacji,
  • Doradztwo w zakresie kierunków rozwoju organizacji i wdrażania podejścia projektowego.

Studia MBA Gdynia Gdańsk

studia mba gdynia

Studia MBA w WSAiB przyciągają chętnych z Gdańska, Gdyni i wielu miast Polski. Dzięki zajęciom na najwyższym poziomie prowadzonym przez specjalistów, praktyków oraz wykładowców akademickich oraz najlepszych trenerów, absolwenci mogą wychodzą poza mury uczelni z fachową wiedzą menadżerską.

Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naboru i warunków ukończenia studiów na stronie internetowej oraz w siedzibie uczelni.

studia mba gdańsk

Potrzebujesz pomocy rzetelnego tłumacza? Zapoznaj się z ofertą Translator.pl!

Potrzebujesz dobrego tłumacza przysięgłego z Trójmiasta? Wybierz biuro tłumaczeń Translator!

Szukasz dobrego tłumacza w Trójmieście? Sprawdź ofertę firmy Translator!

Translator.pl – najlepsze biuro tłumaczeń w Trójmieście

Potrzebujesz tłumacza, który będzie towarzyszył Ci w ważnym spotkaniu czy uroczystości? Skorzystaj z usług Translator.pl!