„Moda na świąteczne wypieki” z Centrum Handlowym Osowa

0
651
Centrum handlowe Osowa wydarzenia

Święta to czas radości, zakupów i…pośpiechu! Każdy jest zajęty poszukiwaniem idealnej choinki, zestawu bombek, pomysłów na prezent dla bliskich, dekoracji do domu i gotowaniem pysznych potraw. Dlatego w tym roku Centrum Handlowe Osowa zorganizowało niezwykłą akcję „Moda na świąteczne wypieki”, w której nie tylko można odebrać tradycyjne ciasto, ale wygrać kartę prezentową.

Świąteczne odliczanie 

Istnieją takie dania świąteczne, bez których większość nie wyobraża sobie świąt. To w ten czas stół wypełniony jest talerzami z śledziem, karpiem, kluskami z makiem, rybą po grecku, sałatką jarzynową, kapustą z grzybami lub grochem, pierogami, kompotem z suszonych owoców oraz słodkościami – kutią, sernikiem i makowcem. Nie ma nic lepszego od domowych, pysznych, pachnących gwiazdkowych wypieków. Niestety ze względu na codzienne obowiązki nie każdy jest w stanie samodzielnie wykonać każdą potrawę. W takiej sytuacji pomaga Centrum Handlowe Osowa, które wraz z Cukiernią Raszczyk oraz Cukiernią Sowa, swoim klientom, rozdawać będzie świąteczne wypieki pieczone według tradycyjnych receptur.

Jak odebrać ciasto?

W dniach 18-22 grudnia (od soboty do środy), należy dokonać zakupu w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w CH Osowa za min. 150 zł. Klienci mogą przedstawić maksymalnie dwa paragony. Paragony ze sklepu Auchan nie wliczają się w promocję. Następnie należy udać się do świątecznego Punktu Obsługi Promocji otwartego w godz. 12:00-19:00, pokazując dowód zakupu, który pozwoli odebrać oryginalne, świąteczne, pięknie zapakowane ciasto: keks, piernik czy makowiec. Pula ciast będzie się codziennie zmieniać. W czasie trwania akcji można odebrać nawet dwa ciasta. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Liczba upominków jest ograniczona.

Bon na świąteczne prezenty

To nie koniec niespodzianek. Akcji towarzyszy konkurs na facebookowym profilu Centrum (www.facebook.com/CHOsowa)  – do wygrania są karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach CH Osowa o wartości 100 zł każda. Co zrobić, aby zdobyć nagrodę? Wystarczy pod postem konkursowym przesłać zdjęcie świątecznych wypieków, które w Boże Narodzenie będą gościły na naszych stołach. Konkurs trwa od 18 do 28 grudnia.

Bardzo się cieszymy, że wraz z Cukiernią Sowa oraz Cukiernią Raszczyk udało nam się zorganizować akcję, w której możemy obdarować tradycyjnymi wypiekami naszych Klientów, szczególnie tych, którym brak czasu na ich przygotowanie – mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektor Centrum Osowa. – Dzięki konkursowi na naszym facebookowym profilu, tych którzy preferują pieczenie ciast i ciasteczek, zachęcamy do przyrządzania i dzielenia się wypiekami, które można przygotować w rodzinnym gronie, by poczuć klimat nadchodzących świąt.

Więcej informacji na www.chosowa.pl