Szerszy asortyment materiałów budowlanych i nowa przestrzeń ogrodowa – otwarcie oddziału BAT w Kokoszkach

0
2872
Kokoszki 05 2021 8

Markety budowlane BAT od ponad 3 dekad uważane są przez klientów za najlepszego dostawcę materiałów budowlanych i remontowych na Pomorzu. Ta niegdyś mała rodzinna firma, to obecnie aż 14 oddziałów z asortymentem najlepszych producentów.

Największy powierzchniowo skład znajduje się w Gdańsku Kokoszkach. Ostatnio przeszedł on prawdziwą metamorfozę. Część handlowa została rozbudowana oraz powstała nowa zadaszona przestrzeń ogrodowa.

Powiększona przestrzeń – szerszy wybór produktów

W oddziałach BAT od zawsze znajdowały się strefy z asortymentem hydraulicznym, elektrycznym, BHP czy techniką mocowań. Powiększony market budowlany w Gdańsku Kokoszkach umożliwił poszerzenie dotychczasowej oferty. Co nowego znajdą klienci? M.in. złączki hydrauliczne, pompy i sterowniki. Dział elektryczny wzbogacił się o nowe włączniki, gniazda, akcesoria ledowe, a nawet atrapy kamer. Wśród nowości mamy także całą serię damskiej odzieży BHP. Wygodne, kobiece kurtki, koszulki, polary i spodnie przydadzą się do prac wokół posesji i na ogrodzie.

Materiały budowlane BAT Gdańsk

Nowa strefa dla ogrodników

Zadaszona wiata to specjalnie zaprojektowana część ogrodowa BATU. Klienci mogą tu kupić potrzebne narzędzia, kosiarki, podkaszarki, nawozy, trawy. Nowością w ofercie są elementy drewniane, m.in. płotki, paliki, podesty tarasowe do samodzielnego montażu. Z pewnością każdy znajdzie tu coś co upiększy ogród i ułatwi pracę.

Asortyment dla remontujących

BAT to idealna przestrzeń dla osób planujących samodzielne przeprowadzenie remontu. W pomorskich marketach budowlanych znajdziemy wszystko co jest potrzebne w odświeżeniu wnętrz –  farby, gładzie, masy, narzędzia itp. Dostępne produkty to sprawdzone, znane marki w dobrych cenach. Klienci mogą skorzystać również z mieszalnika KEBE, w którym w krótkim czasie przygotują tynki i farby z pomocą profesjonalnych doradców.

Materiały budowlane BAT PSB Gdańsk Kokoszki Bat markety budowlane pomorskie Elektronarzędzia Bat Gdańsk kokoszki

OZE – Odnawialne Źródła Energii

Materiały budowlane i remontowe oraz akcesoria ogrodnicze to nie wszystko co oferuje BAT. W marketach znajdziemy również nowoczesne systemy, dzięki którym dom stanie się energooszczędny, wygodny i ekologiczny. Fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja – w wyborze  takich rozwiązań pomogą pracownicy składów budowlanych. Warto poprosić również o indywidualną wycenę, aby dowiedzieć się czy inwestycja będzie w naszym przypadku opłacalna. 

Bat kokoszki składy budowlane BAT

Otwarcie nowego oddziału BAT w Gdańsku Kokoszkach

4 czerwca to święto BATU. Tego dnia market zaprasza na oficjalne otwarcie powiększonego oddziału w Kokoszkach. Na klientów czekać będzie mnóstwo atrakcji. Robiąc zakupy każdy będzie mógł wygrać drona, iRobota lub telewizor. Oprócz tego, Ci, którzy zrobią zakupy za ponad 100 zł i okażą paragon, otrzymają koszulkę.  Pierwszy czwartek czerwca to również promocyjne ceny wielu produktów i możliwość skosztowania pysznego poczęstunku.

 

Drewniane domy szkieletowe Omega Home

Mobilne kotłownie kontenerowe pomorskie Butra