Sztafeta Nadziei w Galerii Bałtyckiej- wesprzyj podopiecznych Pomorskiego Hospicjum Dla dzieci!

0
1018
sztafeta nadziei galeria baltycka 2017
sztafeta nadziei galeria baltycka 2017

Już w najbliższą sobotę- 1 kwietnia w Galerii Bałtyckiej odbędzie się 7 edycja Sztafety Nadziei. Jest to akcja charytatywna, podczas której amatorzy i zawodowcy związani ze światem sportu przez 24 godziny biegną na bieżniach i jeżdżą na rowerach stacjonarnych zbierając fundusze na dzieci znajdujące się w Pomorskim Hospicjum.

Oprócz tego, odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji-pokazy judo, trójmiejskie szkoły tańca, sympatyczne pieski, trampoliny i wiele innych ciekawostek. Nie zabraknie również kącika dla dzieci.

Klienci Galerii mogą dopingować twardych zawodników, wrzucać datki do puszek, kupić koszulkę lub inny gadżet z logo Hospicjum albo zrobić przelew na dowolną kwotę pieniędzy.

Oprócz znanej już wszystkim corocznej akcji w Galerii Bałtyckiej, wolontariusze i przyjaciele Hospicjum przez cały rok biegając długie i dalekie dystanse starają się zwrócić uwagę na wielkie dzieło PHD.

Dzięki temu wsparcie jest coraz większe, a dzieciaki zyskują niezbędną pomoc. Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Start o godzinie 15:00 w sobotę- zakończenie o 15:00 w niedzielę.

Możliwość dopingowania do zamknięcia Galerii!

galeria baltycka wydarzenia
Źródło: wydarzenie facebook Sztafeta Nadziei