Wygraj Samochód w Auchan Gdańsk

0
1446
centrum handlowe auchan gdańsk wygraj samochód
centrum handlowe auchan gdańsk wygraj samochód

W sobotę, 6 listopada 2010 rozpoczyna się wielki konkurs w całej Polsce w sieci Auchan. Konkurs potrwa do 28 listopada 2010. Podczas tych trzech tygodni będzie można wygrać wiele cennych nagród jak np. 250 nawigacji samochodowych co tydzień oraz łącznie 80 000zł w bonach zakupowych. Na koniec, w wielkim finale wygrać można samochód Citroen C3 Picasso.
Zasady konkursu są bardzo proste, należy zrobić zakupy w 2 sklepach na łącznie 150 złotych. Następnie podać dane sprzedawcy, odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wrzucić do urny konkursowej na terenie danej galerii handlowej.

konkurs auchan 2010 gdańsk

Kolekcja BigStar w tym roku pokazał nam jak modnie wyglądać w lekko przetartych ubraniach. Głównym atutem całej tej marki są spodnie jeansowe o różnych krojach i rozmiarach. Tego roku najchętniej kupowane są kolory klasyczne, czyli od jasnego do ciemnego niebieskiego koloru jeansu.

Jeśli ktoś jeszcze tam nie był i nie wybrał dla siebie odpowiednich spodni, teraz jest okazja, ponieważ można kupić dwie pary w bardzo okazyjnej cenie. Kupując pierwszą parę, druga jest tańsza o 70 złotych.

centrum handlowe auchan gdańsk promocje

GALERIA HANDLOWA AUCHAN GDAŃSK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here