10 największych marketów budowlanych w Gdańsku

0
2208
Materiały budowlane BAT skład budowlany sprzedaż materiałów Pomorskie Trójmiasto
Materiały budowlane BAT skład budowlany sprzedaż materiałów Pomorskie Trójmiasto

Bat market budowlany Gdańsk Słupsk Lębork

Budowa domu, remont, wykończenie i aranżacja wnętrz – wszystko to wymaga odpowiednich umiejętności, a także dobrej jakości materiałów budowlanych. Na szczęście, z roku na rok przybywa marketów budowlanych, które swoim bogatym asortymentem i fachowym doradztwem przyciągają rzesze klientów.

Market budowlany Gdańsk

Poniżej przedstawiamy ranking największych marketów budowlanych Gdańsk / Pomorze:

1. BAT – jedna z najbardziej rozpoznawanych, rodzimych marek na Pomorzu. Składy budowlane BAT istnieją na lokalnym rynku od 25 lat oferując szeroki asortyment materiałów budowlanych niezbędnych do budowy, remontu i wykończenia wnętrz.

Bat market budowlany Gdańsk Słupsk Lębork

Market budowlany Gdańsk oferta

Znaleźć tu można naprawdę wszystko co jest potrzebne od fundamentów aż po dach, a ceny produktów są bardzo korzystne.

Składy budowlane BAT to 4 główne kategorie produktów:

– Wykończenie i remont,
– Prace ziemne i fundamenty,
– Stan surowy,
– Wokół domu.

Oferowany asortyment to materiały najlepszych producentów, m.in.: Ytong, Bosch, Beko, EKOBUD, Polbruk, Rockwool, Velux, Tytan, ACO, Leier, Śnieżka.

Oprócz najlepszej jakości produktów, BAT to również fachowa obsługa i doradztwo w zakresie budowy i remontu oraz gwarancja sprawnego transportu. Ciągły rozwój firmy, sprawia, że ma ona wiele oddziałów.

Zakupy budowlane można zrobić w:

 • Sierakowicach,
 • Gdańsku Kokoszkach,
 • Bytowiu,
 • Czarnej Dąbrówce,
 • Gowidlinie,
 • Kartuzach,
 • Kościerzynie,
 • Lęborku,
 • Pruszczu Gdańskim,
 • Redzie,
 • Słupsku,
 • Starej Kiszewie
 • i Zblewie.

Materiały budowlane BAT – www.bat.pl

2. Bricoman Polska Sp. z.o.o – jest to sieć składów remontowo – budowlanych. Oferta sklepów kierowana jest do klientów indywidualnych jak i profesjonalnych firm, które szukają korzystnych cenowo rozwiązań przy zachowaniu najlepszej jakości produktów. Bricoman to obecnie 9 sklepów oraz centrala.

3. Castorama – firma z 20 letnią tradycją, oferująca produkty niezbędne przy budowie, remoncie i wykończeniu wnętrz. Fachowa obsługa, szeroka gama artykułów i konkurencyjne ceny od lat przyciągają tu wielu klientów.

4. Leroy Merlin sieć francuskich sklepów budowlano – dekoratorskich. W Polsce działa od 1996 roku. W ofercie marketu znajdują się produkty dopasowane do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Asortyment to produkty do domów, mieszkań i ogrodu.

5. OBI – firma działająca w Polsce od 1998 roku. Jest to jeden z liderów na rynku artykułów budowlanych. Jej sukces to odpowiednio dobrany asortyment, dobra orientacja w potrzebach klientów i bogata oferta usług. OBI to artykuły do budowy i remontu domu i mieszkania oraz urządzania ogrodu.

6. JULA – market oferujący zróżnicowaną gamę produktów w przystępnych cenach. W ofercie m.in.: narzędzia dla majsterkowiczów, narzędzia niezbędne do remontów, pracy w ogrodzie, odzież robocza, sprzęt do garażu.

7. PSB Mrówka- nowoczesne sklepy samoobsługowe z produktami potrzebnymi do remontu, wyposażenia i utrzymania domu, ogrodu i posesji. W asortymencie materiały najlepszych producentów w konkurencyjnych cenach.

8. BAU Team Poland – firma zajmująca się dystrybucją materiałów budowlanych jak i usługami budowlanymi. W ofercie produkty potrzebne począwszy od budowy fundamentów, przez stal żebrowaną, prefabrykowaną, materiały ścienne, silikaty, pustaki, a także materiały izolacyjne, kominy systemowe i kostka brukowa.

9. DelVar – firma wielobranżowa świadcząca usługi z zakresu budownictwa, handlu materiałami budowlanymi i transportu.

10. P.H.U ROLSTAL – firma działająca na rynku od 1990 roku. Sprzedająca materiały hutnicze i budowlane, m.in.: cement, silikaty, gazobeton, wełnę, Porotherm, pręty zbrojeniowe, bloczki betonowe.

 

Jak widać wybór składów budowlanych w naszym regionie jest całkiem spory. Planując zakupy, warto kierować się nie tylko najniższą ceną materiałów, ale ich jakością i możliwością skorzystania z fachowego doradztwa pracowników. Dobrze jest również wspierać firmy z „naszego podwórka”, co przyczyni się do ich dalszego rozwoju.

Polecamy:

Sklep internetowy Bat

 

Zobacz również:

www.kompleksowe-remonty.pl