Bezbolesna troska o naturalne piękno. Aesthetic Beauty Concept Gdańsk z innowacyjnym podejściem do zdrowia i urody

0
1095
Aesthetic Beauty Concept gdansk szafarnia

Kanony piękna są zmienne, a ślepe podążanie za nimi bywa męczące i niesatysfakcjonujące. Piękno ukryte jest w każdym, choć niewiele osób potrafi je dostrzec. Gabriela Szynaka, założycielka gdańskiego salonu Aesthetic Beauty Concept rozpoczęła w Trójmieście misję uświadamiania czym jest naturalne piękno i jak – wbrew pozorom – dość łatwo odkryć je w sobie i przy tym zadbać o własne zdrowie. Dzieje się tak dzięki połączeniu nowych technologii z filozofią slow life i slow aging.

Bez skalpela, profesjonalnie, innowacyjnie

Obawa przed inwazyjnymi zabiegami z użyciem skalpela może zniechęcić do walki o piękno, a tym samym o pewność siebie i samoakceptację. Nowe technologie wychodzące dalece poza archaiczne metody korekcji wad wyglądu pozwalają na zupełnie inne podejście do medycyny estetycznej. Gabriela Szynaka tworząc Aesthetic Beauty Concept w Gdańsku oparła swoje wieloletnie doświadczenie w branży beauty na zaufaniu do najwyższej klasy technologii stosowanych w medycynie i dzięki temu przyciągnęła do siebie osoby szukające pomocy w poprawie kondycji swojego ciała.

aesthetic beauty concept szafarnia w gdansku

Aesthetic Beauty Concept stało się wyjątkowym miejscem na mapie Gdańska. Podejście do ciała jest tutaj holistyczne i uwzględnia także troskę o kondycję psychiczną klienta. Każdy ma czuć się tutaj dobrze, bezpiecznie, zaopiekowany. Wizja i idea slow life, slow aging oraz body positive mają sprzyjać uzyskiwaniu widocznych efektów na ciele, ale i nie szkodzić dobremu samopoczuciu klientów – wręcz przeciwnie. Studio opiera się na zaufaniu naturze, trosce o zdrowie fizyczne i psychiczne oraz na najwyższej klasy technologiom – certyfikowanym i zatwierdzonym przez odpowiednie światowe organizacje branżowe.

Jak działa Aesthetic Beauty Concept?

Jedna z najnowocześniejszych trójmiejskich klinik medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych w jednym, na każdym etapie stawia na pierwszym miejscu klienta. Już w fazie budowania zespołu, założycielka Gabriela Szynaka stworzyła grupę fachowców, którą tworzą kosmetolodzy, certyfikowani specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, ale i osoby przeszkolone z pracy z człowiekiem pod kątem psychologicznym.

Na każdej wizycie rozmowa z osobą zainteresowaną danym zabiegiem jest bardzo indywidualna. Zespół niczego nie podejmuje się „na ślepo”. Wiele osób pojawia się w Aesthetic Beauty Concept z polecenia czy czytając wcześniej o zabiegach w internecie. Rolą specjalistów jest doradzanie czy dana usługa na pewno spełni oczekiwanie klienta lub czy w ogóle da oczekiwany efekt na konkretny problem.

Kolejnym etapem są badania ogólnego stanu zdrowia, bez którego nie jest wykonywany żaden zabieg z użyciem technologii medycznych. Dlatego właśnie poziom bezpieczeństwa jest bardzo wysoki. Podobnie jest już po zabiegach – klienci mogą spokojnie wrócić do domu po upewnieniu się, że wszystko przebiegło zgodnie z planem i bez szkody dla zdrowia.

Wszystkiemu towarzyszą dyskretne rozmowy z zachowaniem całkowitej poufności, bez przekraczania granic. Klient jest poinformowany o wszystkich skutkach zabiegów, ale i uspokojony w razie obaw. Aesthetic Beauty Concept to miejsce dedykowane zarówno kobietom i mężczyznom, ale i kobietom w ciąży czy osobom z chorobami onkologicznymi i autoimmunologicznymi.

Zabiegi i technologie Aesthetic Beauty Concept Gdańsk – oferta dla każdego

Aesthetic Beauty Concept to połączenie kliniki medycyny estetycznej z salonem kosmetycznym, dlatego w wachlarzu pakietów znajdziemy drobne usługi kosmetyczne i pielęgnacyjne, ale i zaawansowane zabiegi korygujące problematyczne wady lub skutki uboczne wielu przebytych chorób. Warto wymienić choćby kilka innowacyjnych technologii stosowanych w Aesthetic Beauty Concept, które wyróżniają to miejsce na tle innych w Trójmieście, a nawet w całym kraju.

embody gdansk aesthetic beauty studio

INDIBA® Deep Care – czyli biostymulacja odnowy tkanek na poziomie komórkowym. Dzięki tej technologii możliwe są nieinwazyjne zabiegi pozwalające m.in. na usuwanie tkanki tłuszczowej z trudnych partii ciała (podbródek, ramiona, biodra) czy też pozbycie się zmarszczek lub trądziku. Terapie INDIBA wspomagają leczenie bólu, obrzęków, urazów mięśniowych, poprawiają krążenie.

BTL EMBODY™ – to urządzenie medyczne do bezinwazyjnego liftingu i modelowania pośladków, ramion i brzucha. Trening z wykorzystaniem BTL EMBODY™ porównywalny jest z wykonaniem 20 tysięcy brzuszków lub przysiadów w pół godziny. Skuteczność tej technologii potwierdzono w Stanach Zjednoczonych przez kilkanaście niezależnych ośrodków badawczych. Już cztery zabiegi dają kilkunastoprocentowy wzrost masy mięśniowej.

BTL INNOFACIAL – czyli hydradermabrazja kwasowa to najnowsze osiągnięcie w zakresie bezinwazyjnego resurfacingu skóry. Zabieg silnie regeneruje i jego skuteczność jest porównywalna z efektami m.in. peelingu i mikrodermabrazji. Urządzenie dogłębnie oczyszcza skórę, redukuje suchość, usuwa pozostałości trądziku i zmarszczek. Doskonale przywraca naturalny poziom elastyczności skóry.

Dermo Infuzja Tlenowa WellOxy – to technologia dla ciała gwarantująca jego dotlenienie czystym tlenem. Skóra oprócz natlenienie otrzymuje nawilżenie i ogólną regenerację. Bezinwazyjny zabieg dedykowany jest na twarz, szyję, dekolt czy dłonie. Można mu poddawać także głębokie partie ciała. Technologia wspomaga krążenie, redukuje obrzęki, wycisza pracę gruczołów łojowych, przyspiesza gojenie się ran i likwiduje stany zapalne skóry.

indiba aesthetic studio szafarnia gdansk

Listopad z promocjami w Aesthetic Beauty Concept

Kilkadziesiąt gotowych pakietów w listopadzie zostało poddanych prawdziwemu cięciu cen. Oferta sprawdzi się dla każdego, kto planuje zregenerować się przed nadchodzącymi Świętami albo sprawić niezapomniany prezent pod choinkę sobie lub komuś bliskiemu. W gabinecie oraz na stronie internetowej czekają kilkudziesięcioprocentowe zniżki, a obsługę można poprosić o przygotowanie Vouchera. Realizacja – aż do końca stycznia, a zespół Aesthetic Beauty Concept przygotował też dodatkowe niespodzianki i prezenty dla nowych i stałych klientów. Nie szukaj specjalnej okazji, by obdarować pięknem siebie lub kogoś, kogo kochasz.

Aesthetic Beauty Concept Gdańsk

ul. Angielska Grobla 34/47, lok. Au1, Gdańsk, 80-756

telefon: +48 511 335 535
e-mail: studio@aestheticszafarnia.pl