Usługi self-storage Gdańsk – poznaj sposób na bezpieczne przechowywanie swoich rzeczy

0
803
Self storage Gdansk Polkontbox

Martwisz się o bezpieczeństwo swojego majątku? Rozwiązanie Twojego problemu jest banalne – schowaj swoje skarby w bezpiecznym miejscu. Najlepiej zrobisz to korzystając z usług self-storage. Co to właściwie jest? Jak działa? Zostań jeszcze chwilę, a wszystkiego się dowiesz.

Self-storage Gdańsk – co to jest i gdzie znajdziesz usługi tego typu?

Self-storage to wynajem powierzchni magazynowej, jednak nie taki, jak sobie wyobrażasz. Na bramce nie stoi starszy Pan, który posiada klucz do wszystkich boxów. Na placu nie kręcą się podejrzane osoby. Nikt nie zagląda w Twoje towary podczas ich wydawania.

Przestrzen magazynowa do wynajecia Gdansk

Na placach magazynowych typu self-storage wszystko odbywa się bez obsługi. I to jest w tym najlepsze – tylko Ty masz dostęp do swoich rzeczy, tylko ty możesz decydować o ich wyjęciu, czy transporcie w inne miejsce.

Self-storage w Gdańsku odbywa się w kilku miejscach. Najbardziej polecany jest plac zlokalizowany przy ulicy Limbowej 2a. Już o nim opowiadamy.

Plac z boxami magazynowymi PolkontBox – gwarancja bezpieczeństwa w przechowywaniu towarów

Firma Polkont w ramach segmentu PolkontBox realizuje usługi self-storage w Gdańsku, właśnie przy Limbowej 2a. Zlokalizowany tu plac jest w pełni ogrodzony, monitorowany i  oświetlony w nocy. Klienci mają do niego dostęp 24h na dobę, a klucze posiadają wyłącznie aktualni użytkownicy magazynów. W ofercie firmy dostępne są boxy o powierzchni 3m2, 7m2 i 15m2. Wprowadzone zostały wszystkie elementy, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa majątku klientów oraz odpowiednich warunków jego przechowywania.

Boxy magazynowe Self storage

Wynajem powierzchni magazynowej Gdańsk – jak wynająć box?

Pewnie zastanawiasz się, jak więc otrzymać dostęp do jednego z boxów PolkontBox. Proces jego uzyskania wbrew pozorom nie wygląda na skomplikowany. Uogólniając, wygląda on tak:

  1. Klient powiadamia partnera oferującego usługi self-storage o chęci najmu powierzchni magazynowej;
  2. Firma dobiera odpowiedni dla niego box lub boxy i wycenia usługę;
  3. Klient realizuje płatność i deponuje swoje rzeczy w kontenerze magazynowym, najczęściej korzystając z pomocy firmy;
  4. Klient otrzymuje szyfr do kłódki, dzięki któremu w każdym momencie może wyjąć swoje rzeczy

Self storage Gdansk

Wynajem boxów magazynowych Gdańsk – sprawdź ofertę PolkontBox

Jeśli mieszkasz w Gdańsku i interesuje Cię wynajem boxów magazynowych, najlepszym rozwiązaniem będą te od PolkontBox. Ich pełną ofertę znajdziesz na oficjalnej stronie firmy. Zabezpiecz swoje rzeczy tak jak setki Polaków – tak wygląda jedna z wielu opinii o PolkontBox:

Super kontakt z klientem – załatwiłam wszystko w jeden dzień. Koniec z zawaliskiem w piwnicy i mieszkaniu, stówka miesięcznie to nie majątek za tyle wolnego miejsca. Jak najbardziej polecam PolkontBox i ich boxy magazynowe.

Self-storage Gdańsk Polkontbox – kontakt

+48 533 302 474

jakub@polkont.pl

ul. Limbowa 2a, Gdańsk

Zobacz również: Self-storage Warszawa Polkontbox