Angel Bliss – oryginalna biżuteria i dodatki dla dzieci

0
3265
Sklep internetowy dla dzieci i rodziców BabyBaam 1
Sklep internetowy dla dzieci i rodziców BabyBaam 1

Dzieci, te małe i duże również kształtują i podkreślają swój styl. Od momentu kiedy mogą decydować o własnych ubraniach i dodatkach, chcą wyróżniać się w tłumie i pokazać, że są wyjątkowe. Właśnie dlatego w Babybaam znaleźć można nie tylko piękną odzież, ale również biżuterię i zegarki dla dzieci i młodzieży.

Spośród wielu marek, w sklepie można kupić produkty znanej i cenionej szwedzkiej firmy Angel Bliss.
Jej kilkunastoletnie doświadczenie w branży gwarantuje najlepszą jakość wykonania, wyjątkowe wzory i niepowtarzalny styl.

Angel Bliss Gdańsk – biżuteria i dodatki dla dzieci BabyBaam

sklep-z-akcesoriami-dla-dzieci-babybaam

W ofercie sklepu znajdują się m.in. literki i symbole w różnych kształtach, wzorach i kolorach. W połączeniu z barwnymi paseczkami tworzą one nieograniczone kombinacje modnych bransoletek.

Angel Bliss Gdańsk BabyBaam biżuteria i dodatki dla dzieci (12)

Z literek układać można dowolne słowa – swoje imię, nazwę ulubionego zespołu, kreskówki, czy bohatera filmowego. Biżuteria oprócz swoich walorów estetycznych staje się więc okazją do kreatywnej zabawy.

Angel Bliss Gdańsk BabyBaam biżuteria i dodatki dla dzieci (12)

Angel Bliss to również oryginalne zegarki zachwycające wyglądem i funkcjonalnością. To idealny pomysł na prezent dla dzieci, które uczą się odczytywania godzin, oraz tych które posiadają już tę umiejętność i czekają na swój pierwszy, wymarzony czasomierz.

Angel Bliss Gdańsk BabyBaam biżuteria i dodatki dla dzieci (12)

Z produktami Angel Bliss dzieci z pewnością będą czuły się wyjątkowo i atrakcyjnie, a jakość ich wykonania sprawi, że będą mogły cieszyć się nimi bardzo długo.

BabyBaam – biżuteria i dodatki dla dzieci Angel Bliss

Angel Bliss Gdańsk BabyBaam biżuteria i dodatki dla dzieci (12) Angel Bliss Gdańsk BabyBaam biżuteria i dodatki dla dzieci (12) Angel Bliss Gdańsk BabyBaam biżuteria i dodatki dla dzieci (12)

Wiadomo, że każdy wiek rządzi się swoimi prawami i w szaleństwie zabaw łatwo zniszczyć delikatną biżuterię. Producenci pomyśleli o tym, dlatego ich wyroby są nie tylko ładne, ale także mocne, żeby mogły przetrwać w różnych – czasem wręcz ekstremalnych warunkach.

Angel Bliss Gdańsk BabyBaam biżuteria i dodatki dla dzieci (12) Angel Bliss Gdańsk BabyBaam biżuteria i dodatki dla dzieci (12)

Angel Bliss Gdańsk BabyBaam biżuteria i dodatki dla dzieci (12)

Babybaam zaprasza do zakupów rodziców, którzy chcą zrobić prezent swoim pociechom oraz dzieci, które zaczynają kreować swój indywidualny styl.

Z pewnością znajdą tu coś dla siebie!

 

Dane kontaktowe:

Butik Marajo
Forum Gdańsk
Poziom 2
Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk
tel. 532 175 518
butik@marajo.com.pl

Butik Marajo
Galeria Metropolia
Poziom 0
ul.Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk

Polecamy:

Sklep dla dzieci BabyBaam