Producent desek kompozytowych Lenta – dzięki tej firmie stworzysz taras, który posłuży przez lata

0
1084
lenta tarasy kompozytowe

Materiały budowlane dzielą się na dwa typy. Te tanie, które rozpadają się po roku, max dwóch i te dobre jakościowo, służące przez lata. Jeśli jesteś zwolennikiem tej drugiej opcji, mamy coś dla Ciebie. Są to deski kompozytowe Lenta i tarasy kompozytowe Millboard, które nigdy nie zawodzą użytkowników. Czytaj dalej, a poznasz innowacyjne rozwiązania do swojego domu oraz dowiesz się, dlaczego warto zainteresować się ofertą Lenta. 

Producent desek kompozytowych Lenta

Lenta produkuje deski kompozytowe na balkony i tarasy. Firma od lat ma jedną misję do spełnienia – zachowanie jakości swoich produktów, przy jednoczesnym wspieraniu klienta i ekosystemu. Działając zgodnie z tą ideą od samego początku, Lenta osiąga kolejne sukcesy w branży. Wszystko to głównie dzięki wyjątkowemu składowi desek oraz podejmowaniu się nowych, coraz bardziej skomplikowanych zleceń.

deska kompozytowa lenta

Producent desek kompozytowych Lenta jest także wyłącznym dostawcą marki Millboard z Anglii. Współpraca ta pomaga rozwijać markę na rynki zagraniczne, a także skupić się na rozwoju swojego produktu przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Można by tak pisać i pisać o cechach marki Lenta, jej specjalistach, sukcesach… Te produkty jednak same wystawiają o sobie świadectwo. Widać to m.in. w opiniach o Lenta wystawianych przez użytkowników. Krótko mówiąc – jeśli oczekujesz trwałych, dobrze wykonanych tarasów kompozytowych oraz pełnej obsługi w zakresie ich montażu, możesz polegać na firmie Lenta.

Deski kompozytowe Lenta na balkony i tarasy

tarasy kompozytowe lenta

Deski kompozytowe Lenta to wynik starannie dobranej mieszanki, która wyróżnia je spośród tych dostępnych na rynku. Konkretniej, ich skład to:

  • w 60% mączka drzewna,
  • w 30% polietylen,
  • w 8% stabilizatory i dodatki,
  • w 2% powłoka polimerowa.

Takie połączenie sprawia, że deski są odporne na ścieranie czy zniszczenia, pozostają antypoślizgowe, a także wiernie imitują prawdziwe drewno. W dodatku, są dostępne w 7 różnych kolorach.

Trzeba też wspomnieć, że kupując deski kompozytowe Lenta nie dostajesz tylko materiału budowlanego. Wraz z nim otrzymujesz doradztwo oraz profesjonalne instrukcje montażu. Firma nie dopuszcza możliwości pozostawienia klienta samemu sobie. Każdym zakupom towarzyszy wywiad i szkolenie lub nawet pomoc w ich montażu.

Systemy tarasowe Millboard – perfekcyjne deski bez drewna

lenta taras kompozytowy

Dla osób poszukujących niekonwencjonalnych, unikatowych rozwiązań świetnie sprawdzą się natomiast systemy tarasowe Millboard. Czym się różnią od tradycyjnych desek kompozytowych? Głównie tym, że ich składzie nie ma ani grama drewna. Zamiast tego, stworzone są z żywicy poliuretanowej wzmocnionej szklanym włóknem. Daje to jeszcze ciekawszy efekt wizualny, doceniany szczególnie przez osoby oczekujące naturalnego stylu na swoim tarasie.

Deski tarasowe Millboard dostępne są w 2 wariantach – klasycznym i postarzanym. Dwie wersje łudząco imitują drewno, tworząc atmosferę lasu i przyrody na balkonie czy tarasie. Dostępnych jest aż 11 kolorów desek.

Systemy elewacyjne Lenta i Millboard

Deski Lenta i Millboard nadają się nie tylko na podłoża! Oprócz tego, firma oferuje rozwiązania, które sprawdzają się jako elewacje. Dzięki specjalnemu montażowi opracowanemu przez firmę, wszystkie elementy konstrukcji są niewidoczne. Oko widzi tylko i wyłącznie dobrej jakości, drewniane deski wpasowujące się w styl budynku.

lenta deska kompozytowa

Producent desek kompozytowych Lenta – kontakt

To tylko część oferty producenta desek kompozytowych Lenta. Jeśli chcesz poznać pełen zakres działań firmy, najlepiej jeśli zajrzysz na jej oficjalną stronę internetową. Znajdziesz tam formularz kontaktowy, numery telefonu oraz maile, za pośrednictwem których możesz nawiązać współpracę, lub kupić produkty Lenta. To zajmie tylko kilka minut!