Bajkoterapia dla każdego- czyli moc atrakcji dla najmłodszych w Auchan Gdańsk!

0
899
bajkoterapia dla kazdego auchan gdansk
bajkoterapia dla kazdego auchan gdansk

W ostatnią sobotę października Centrum Handlowe Auchan Gdańsk przygotowało dla dzieci mnóstwo atrakcji.
W programie wydarzenia przewidziano spotkanie z bajkami, wspólne przygotowanie spektaklu teatralnego, i pogadanki edukacyjne w ramach kampanii „Odblaskowi- Siła bezpieczeństwa”.

Podczas warsztatów „Bajkoterapia dla każdego” dzieci będą miały okazję poznać opowieści ze zbioru „Bajkoterapia, czyli bajki pomagajki dla małych i dużych”, które napisali m.in.: Artur Barciś, Katarzyna Dowbor, Rafał Królikowski i Grażyna Wolszczak.

bajkoterapia dla kazdego
Źródło: www.galeriehandlowe.pl

Planowane są również zajęcia plastyczne, podczas których powstaną bajkowi bohaterowie- kukiełki, scenografia i kostiumy teatralne.

W ramach kampanii „Odblaskowi- Siła bezpieczeństwa”, każdy otrzyma bezpłatną odblaskową opaskę zwiększającą widoczność pieszego na drodze oraz broszurkę informacyjną. Powstanie również interaktywne Bezpieczne  Miasteczko, w którym dzieci będą mogły ćwiczyć umiejętności niezbędne do prawidłowego poruszania się po drodze.

Wydarzenie odbędzie się 29 października i będzie to pierwsze spotkanie z cyklu „Bajkoterapia dla każdego”.
Kolejne odbędą się 12 listopada i 10 grudnia.
Warsztaty „Bajkoterapia dla każdego” odbędą się w godzinach 13:00-17:00 natomiast spotkanie „Odblaskowi- Siła bezpieczeństwa” od 11:00 do 17:00.
Udział w animacjach jest bezpłatny.